Akcesoria do basenów

Praktyczny żagiel słoneczny do basenu ogrodowego

Wydłuż swój sezon pływacki z naszą solarną pokrywą basenową! Pokrywa słoneczna znajduje się bezpośrednio na powierzchni wody wewnątrz krawędzi basenu i dlatego może podnieść temperaturę wody w basenie nawet o 1 stopień Celsjusza w zależności od ilości bezpośredniego światła słonecznego.

Cena w momencie recenzji: 256 zł

Praktyczne stopnie bezpieczeństwa do basenu ogrodowego

Czy mogą się Państwo pochwalić basenem ogrodowym? Czy korzystają Państwo z tego dostępnego komfortu? Lubisz pływać w swoim własnym basenie, w prywatności i w ciepłe dni? Jak sprawić, by było to jeszcze przyjemniejsze, a co ważniejsze, jeszcze bezpieczniejsze? Nie zapomnij zaopatrzyć się w stopnie ułatwiające wchodzenie i wychodzenie.

Cena w momencie recenzji: 311 zł

Aby kąpiel była perfekcyjna i komfortowa ze wszystkim, istnieją akcesoria basenowe, które zawierają wszystko, co jest technicznie i praktycznie niezbędne. Więc można cieszyć się pływanie i cieszyć się pobytem w swoim własnym basenie.

Cenną zaletą jest to, że akcesoria basenowe są uniwersalne dla wszystkich rodzajów basenów ogrodowych. W zestawie znajdują się funkcjonalne, praktyczne akcesoria, które pomogą uzyskać czystą wodę, a także wygodny dostęp do basenu dzięki schodom basenowym. Wśród akcesoriów znajdują się m.in. pływaki, poziomice lub siatki głębokościowe, szczotki, tyczki teleskopowe ułatwiające obsługę, dozowniki do tabletek, termometry, węże, odkurzacze w różnych wersjach, ręczne lub automatyczne oraz inne drobne przedmioty, które są niezbędne i korzystne. Akcesoria do basenów oferują szeroką gamę produktów, które zapewnią Ci komfortowe i bezpieczne pływanie przez cały sezon oraz zaoszczędzą Twój czas.