Akcesoria do basenów

Basen naziemny z zestawem filtrów

Bestway Fast Set Ø457 x 84 cm | kompletny zestaw z filtracją. Basen naziemny przeznaczony do montażu powierzchniowego, bardzo łatwy do demontażu, następnie wystarczy nadmuchać górny pierścień i napełnić basen wodą. Podnoszący się słup wody sam zbuduje basen. Opróżnianie nie stanowi również problemu dzięki praktycznemu zaworowi spustowemu. Przechowywanie basenu poza sezonem jest łatwe i przedłuży jego żywotność. Baseny naziemne Bestway są odporne na ścieranie i działanie promieni słonecznych, ponieważ wykonane są ze wzmocnionego PVC.

Cena w momencie recenzji: 833 zł

Praktyczny prysznic solarny w kolorze czarnym

Solarny prysznic Hawaii Alu 40l | czarny. Prysznic solarny to urządzenie, które pozwala na podgrzewanie wody w zbiorniku za pomocą ogrzewania słonecznego. To alternatywne ogrzewanie nie pociąga za sobą żadnych kosztów finansowych. Samonośna konstrukcja prysznica służy zarówno jako zbiornik na wodę, jak i kolektor słoneczny, który ogrzewa wodę dzięki działaniu promieni słonecznych. Samodzielnie ustalasz temperaturę wody dzięki dźwigniowemu kranowi z regulacją ciepłej/zimnej wody.

Cena w momencie recenzji: 764 zł

Nowoczesny okrągły basen rattanowy z akcesoriami

Basen serii Deluxe z antykorozyjną ramą z patentem Steel Pro MAX i dodatkowymi listwami stabilizującymi jest typowo rodzinnym basenem, a w szczególności basenem wieloletnim. Charakterystyczny wygląd ala rattan sprawi, że basen będzie się pięknie wyróżniał w ogrodzie i pasował do mebli tego samego rodzaju

Cena w momencie recenzji: 1215 zł

Elektryczna grzałka do basenów naziemnych

Podgrzewacz mocowany jest do stojaka ze stali nierdzewnej, który po zakotwiczeniu zapewnia stabilne położenie podgrzewacza. Korpus grzałki wykonany jest z tworzywa sztucznego odpornego na wysokie temperatury. Wkład grzewczy wykonany jest z TITANU. Termostat służy do regulacji temperatury w zakresie od +5°C do +40°C, a urządzenie jest zabezpieczone bezpiecznikiem termicznym

Cena w momencie recenzji: 1 453 zł

Osłona bańki solarnej

Jakościowy bąbelkowy żagiel solarny Intex odpowiedni do basenów okrągłych Intex Easy Set i Prism Frame o średnicy 3,66 m. Pęcherzykowy żagiel słoneczny unosi się pęcherzykowo na powierzchni wody i utrzymuje temperaturę. Pęcherzyki działają jak soczewki na światło słoneczne i w ten sposób ogrzewają wodę. Żagiel zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do basenu i chroni przed parowaniem.

Cena w momencie recenzji: 78 zł

Basen naziemny Intex z akcesoriami

Luksusowy basen naziemny o solidnej stalowej konstrukcji. Wykładzina basenu wykonana jest z 3x wzmocnionego laminowanego PVC z solidnym dnem odpornym na przebicie. Opróżnianie nie stanowi problemu dzięki zaworowi spustowemu z możliwością podłączenia do węża ogrodowego.

Cena w momencie recenzji: 3 819 zł

Praktyczny żagiel słoneczny do basenu ogrodowego

Wydłuż swój sezon pływacki z naszą solarną pokrywą basenową! Pokrywa słoneczna znajduje się bezpośrednio na powierzchni wody wewnątrz krawędzi basenu i dlatego może podnieść temperaturę wody w basenie nawet o 1 stopień Celsjusza w zależności od ilości bezpośredniego światła słonecznego.

Cena w momencie recenzji: 256 zł

Praktyczne stopnie bezpieczeństwa do basenu ogrodowego

Czy mogą się Państwo pochwalić basenem ogrodowym? Czy korzystają Państwo z tego dostępnego komfortu? Lubisz pływać w swoim własnym basenie, w prywatności i w ciepłe dni? Jak sprawić, by było to jeszcze przyjemniejsze, a co ważniejsze, jeszcze bezpieczniejsze? Nie zapomnij zaopatrzyć się w stopnie ułatwiające wchodzenie i wychodzenie.

Cena w momencie recenzji: 249 zł

Aby kąpiel była perfekcyjna i komfortowa ze wszystkim, istnieją akcesoria basenowe, które zawierają wszystko, co jest technicznie i praktycznie niezbędne. Więc można cieszyć się pływanie i cieszyć się pobytem w swoim własnym basenie.

Cenną zaletą jest to, że akcesoria basenowe są uniwersalne dla wszystkich rodzajów basenów ogrodowych. W zestawie znajdują się funkcjonalne, praktyczne akcesoria, które pomogą uzyskać czystą wodę, a także wygodny dostęp do basenu dzięki schodom basenowym. Wśród akcesoriów znajdują się m.in. pływaki, poziomice lub siatki głębokościowe, szczotki, tyczki teleskopowe ułatwiające obsługę, dozowniki do tabletek, termometry, węże, odkurzacze w różnych wersjach, ręczne lub automatyczne oraz inne drobne przedmioty, które są niezbędne i korzystne. Akcesoria do basenów oferują szeroką gamę produktów, które zapewnią Ci komfortowe i bezpieczne pływanie przez cały sezon oraz zaoszczędzą Twój czas.