Chemia basenowa

Bezchlorowa chemia do wanien z hydromasażem GUAa-WHIRLPOOL 3l

WHIRLPOOL jest płynnym, skoncentrowanym preparatem do dezynfekcji i ochrony higienicznej wody w zewnętrznych i wewnętrznych, klasycznych i przenośnych wannach z hydromasażem. Ma wyraźne i długotrwałe działanie przeciw mikroorganizmom i algom. Nadaje się również do użytku profesjonalnego.

Cena w momencie recenzji: 172 zł

Żel w płatkach tabletki 2w1 Marimex

Tabletka żelowa przeznaczona do stosowania w basenach naziemnych i podziemnych. Może być używany tylko w odpieniaczu. Zaleca się przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Cena w momencie recenzji: 21 zł

Zestaw podstawowy do chlorowania wody w basenie

Zestaw podstawowej chemii basenowej do uzdatniania wody basenowej za pomocą chloru. W zestawie tabletki Triplex 200g 1kg , pH- 1,5kg, pH+ 0,9kg, tester wody, duży pływak.

Cena w momencie recenzji: 130 zł

Chemia basenowa pomoże utrzymać wysoką jakość i krystalicznie czystą wodę przez cały sezon pływacki. Jest to również skuteczna pomoc w stworzeniu idealnych warunków do kąpieli poprzez usuwanie różnych glonów i mikroorganizmów, które tworzą się w wodzie. W związku z tym chemia basenowa jest nieodzowną kwestią z punktu widzenia praktyczności, funkcjonalności i zdrowia.

Istnieją dwa rodzaje chemii basenowej, a mianowicie chlorowa i bezchlorowa. Bezchlorowe środki chemiczne do basenów są wyjątkowo łagodne dla skóry i nadają się szczególnie do basenów z dziećmi lub alergikami. Z drugiej strony, chemia basenowa z chlorem będzie doceniana nawet w bardzo brudnym basenie i może poradzić sobie z ekstremalnym brudem. Istnieje szeroka gama produktów chemii basenowej, więc można wybrać w zależności od konkretnego celu, tj. normalna lub szokowa dezynfekcja wody, produkty do usuwania zanieczyszczeń organicznych itp. Wygodnym rozwiązaniem w chemii basenowej są tzw. tabletki wielofunkcyjne, których zaletą jest szybkie dozowanie i przystępna cena.