Czyszczenie basenów

Odkurzacz ręczny do basenów z szczotkami GRE

Odkurzacz basenowy z dodatkowymi szczotkami na krawędziach zapewnia jeszcze skuteczniejsze czyszczenie basenu. Odkurzacz można zamontować na dostępnych w sprzedaży kijach teleskopowych.

Cena w momencie recenzji: 69 zł

Bezchlorowa chemia do wanien z hydromasażem GUAa-WHIRLPOOL 3l

WHIRLPOOL jest płynnym, skoncentrowanym preparatem do dezynfekcji i ochrony higienicznej wody w zewnętrznych i wewnętrznych, klasycznych i przenośnych wannach z hydromasażem. Ma wyraźne i długotrwałe działanie przeciw mikroorganizmom i algom. Nadaje się również do użytku profesjonalnego.

Cena w momencie recenzji: 172 zł

Praktyczny ręczny odkurzacz basenowy Star Vac

Posiadanie własnego basenu przynosi niezliczone korzyści. Jest to komfort dostępny dla każdego. Wystarczy wybrać odpowiedni typ. Aby móc w pełni cieszyć się kąpielą we własnym basenie i mieć czystą i wolną od zanieczyszczeń wodę, nie można obejść się bez praktycznego pomocnika. To jest odkurzacz basenowy. Oto typ odkurzacza ręcznego.

Cena w momencie recenzji: 173 zł

Ozonator z solinatorem Intex Krystal Clear

Całkowicie skuteczne, bezwonne, niedrogie i oczyszczające naturalne rozwiązanie dla krystalicznie czystej wody. Ozon zabija bakterie w wodzie basenowej 3,000 razy szybciej niż chlor. A ponieważ ma do 100 razy szybszą siłę utleniania niż chlor, oczyszcza wodę w basenie bez chemicznego zapachu, że chlorowana woda ma. Dzięki wbudowanemu generatorowi aktywnego tlenu O3 stężenie chloru w basenie można zredukować do minimum.

Cena w momencie recenzji: 868 zł

Nowoczesny okrągły basen rattanowy z akcesoriami

Basen serii Deluxe z antykorozyjną ramą z patentem Steel Pro MAX i dodatkowymi listwami stabilizującymi jest typowo rodzinnym basenem, a w szczególności basenem wieloletnim. Charakterystyczny wygląd ala rattan sprawi, że basen będzie się pięknie wyróżniał w ogrodzie i pasował do mebli tego samego rodzaju

Cena w momencie recenzji: 1215 zł

Elektryczny odkurzacz basenowy

Elektryczny odkurzacz basenowy VACUUM jest idealny do czyszczenia wanien z hydromasażem, ale także małych basenów lub basenów dla dzieci. Wbudowany akumulator Li-Ion (dołączony kabel USB 5V DC, ładowarka nie jest dołączona). Działanie 30 min (przy pełnym naładowaniu).

Cena w momencie recenzji: 278 zł

Żel w płatkach tabletki 2w1 Marimex

Tabletka żelowa przeznaczona do stosowania w basenach naziemnych i podziemnych. Może być używany tylko w odpieniaczu. Zaleca się przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Cena w momencie recenzji: 21 zł

Zestaw podstawowy do chlorowania wody w basenie

Zestaw podstawowej chemii basenowej do uzdatniania wody basenowej za pomocą chloru. W zestawie tabletki Triplex 200g 1kg , pH- 1,5kg, pH+ 0,9kg, tester wody, duży pływak.

Cena w momencie recenzji: 130 zł

Istnieje wiele czynników, które zanieczyszczają wodę w basenie. Są to nie tylko zanieczyszczenia mechaniczne, takie jak trawa, liście, pyłki, owady, ale również mikroorganizmy, tj. glony, wirusy, bakterie. Czyszczenie basenu jest więc integralną częścią bezpiecznego pływania. W przeciwnym razie może dojść do powikłań, czy to w postaci podrażnionej skóry, śluzówek oczu itp. Aby utrzymać wodę w basenie w czystości, należy o nią dbać i regularnie usuwać wszelkie zanieczyszczenia.

Czyszczenie basenów naziemnych i podziemnych powinno być połączone na dwa sposoby: czyszczenie mechaniczne i chemiczne. Tylko w ten sposób można osiągnąć skuteczny rezultat. Mechaniczne czyszczenie basenów składa się z wystarczająco mocnego i wysokiej jakości filtra, dla większych zanieczyszczeń, takich jak owady, liście, itp., zaleca się stosowanie odkurzacza basenowego lub siatki do zbierania. Szczotka pomoże Ci z osadami na dnie i ścianach. Czyszczenie chemiczne usuwa wszelkie zabrudzenia i zanieczyszczenia. Chlor, nadtlenek lub chemikalia specjalnego przeznaczenia mogą być użyte do usunięcia konkretnego problemu.