Czyszczenie basenów

Hayward TigerShark QC wydajny automatyczny odkurzacz basenowy

Jak utrzymać wodę w basenie nie tylko czystą, ale ogólnie oczyszczoną z wszelkich zanieczyszczeń, glonów itp. Jeśli wolisz naprawdę wysokiej jakości i potężnych pomocników, to docenisz uzyskanie tego automatycznego odkurzacza basenowego. Inwestycja, która nie tylko się zwróci, ale zwróci się wielokrotnie.

Cena w momencie recenzji: 5 292 zł

Ręczny odkurzacz basenowy Ocean Vac de Luxe z boczną szczeciną

Jak utrzymać czystość wody w basenie ogrodowym? Jak przedłużyć czystość basenu? Jak skutecznie pozbyć się zabrudzeń? Który pomocnik pomoże Ci w tym zakresie? Do niezbędnych akcesoriów wyposażenia basenu ogrodowego należy odkurzacz. Tutaj w uniwersalnej konstrukcji, dzięki której nadaje się do wszystkich rodzajów basenów.

Cena w momencie recenzji: 96 zł

Wydajna filtracja kasetowa 3028 l/h

Czy możesz pochwalić się własnym basenem? Czy korzystasz ze wszystkich korzyści, jakie oferuje? Czy nie wyobrażasz już sobie normalnego życia bez basenu i odpowiedniego orzeźwienia oraz niekończącej się porcji zabawy dla młodszych i starszych? Wtedy potrzebny jest wysokiej jakości system filtracji.

Cena w momencie recenzji: 213 zł

Uniwersalny odkurzacz basenowy Satar-Vac

Uniwersalny odkurzacz basenowy. Można go podłączyć do większości basenów sprzedawanych w Czechach. Star Vac zawiera zestaw przystawek do bardziej efektywnej konserwacji, np. moduł do odkurzania narożników basenów. Stosować na wkładach i urządzeniach do filtracji piaskowej.

Cena w momencie recenzji: 153 zł

Składana siatka do zanieczyszczeń o małej powierzchni

Pozioma siatka do zbierania zanieczyszczeń z powierzchni wody w basenie. Długość pręta wybiera się za pomocą śrub mocujących. Praktyczny pomocnik w usuwaniu zanieczyszczeń z basenu. Po złożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca.

Cena w momencie recenzji: 44 zł

Praktyczny wydajny półautomatyczny odkurzacz basenowy ProStar

Jak utrzymać wodę w basenie w czystości? Jak uniknąć chemii w basenie? Skutecznym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w odkurzacz. Tutaj wysokiej jakości model półautomatycznego odkurzacza. Idealny do mniejszych i średnich basenów ogrodowych.

Cena w momencie recenzji: 425 zł

Odkurzacz ręczny do basenów z szczotkami GRE

Odkurzacz basenowy z dodatkowymi szczotkami na krawędziach zapewnia jeszcze skuteczniejsze czyszczenie basenu. Odkurzacz można zamontować na dostępnych w sprzedaży kijach teleskopowych.

Cena w momencie recenzji: 69 zł

Zestaw MAXI do oczyszczania basenu za pomocą chloru

Aby uzyskać krystalicznie czystą wodę w basenie, nie wystarczy filtracja. Podobnie piękna, czysta woda w basenie jest nie tylko estetyczna, ale także ważna z higienicznego punktu widzenia. Aby utrzymać wodę w basenie w czystości, a tym samym w stanie nieszkodliwym, stosuje się chemikalia basenowe

Cena w momencie recenzji: 314 zł

Praktyczna i wydajna szczotka do basenu – Ocean Vac

Do łatwego i wygodnego czyszczenia basenu służy praktyczny pomocnik. W wyposażeniu nie powinno zabraknąć szczotki do basenu. Zaletą jest to, że możesz używać tego skutecznego narzędzia do wszystkich rodzajów basenów.

Cena w momencie recenzji: 37 zł

Bezchlorowa chemia do wanien z hydromasażem GUAa-WHIRLPOOL 3l

WHIRLPOOL jest płynnym, skoncentrowanym preparatem do dezynfekcji i ochrony higienicznej wody w zewnętrznych i wewnętrznych, klasycznych i przenośnych wannach z hydromasażem. Ma wyraźne i długotrwałe działanie przeciw mikroorganizmom i algom. Nadaje się również do użytku profesjonalnego.

Cena w momencie recenzji: 172 zł

Praktyczny ręczny odkurzacz basenowy Star Vac

Posiadanie własnego basenu przynosi niezliczone korzyści. Jest to komfort dostępny dla każdego. Wystarczy wybrać odpowiedni typ. Aby móc w pełni cieszyć się kąpielą we własnym basenie i mieć czystą i wolną od zanieczyszczeń wodę, nie można obejść się bez praktycznego pomocnika. To jest odkurzacz basenowy. Oto typ odkurzacza ręcznego.

Cena w momencie recenzji: 173 zł

Tabletki wielofunkcyjne lub Komplex 5v1

Pięcioskładnikowy preparat Complex 5in1 pozwala pozbyć się kłopotów związanych z konserwacją basenu. Wielofunkcyjne tabletki o pięciu efektach działania dbają o dezynfekcję, zapobieganie powstawaniu glonów, flokulację, stabilizację twardości wody i stabilizację pH.

Cena w momencie recenzji: 106 zł

Ozonator z solinatorem Intex Krystal Clear

Całkowicie skuteczne, bezwonne, niedrogie i oczyszczające naturalne rozwiązanie dla krystalicznie czystej wody. Ozon zabija bakterie w wodzie basenowej 3,000 razy szybciej niż chlor. A ponieważ ma do 100 razy szybszą siłę utleniania niż chlor, oczyszcza wodę w basenie bez chemicznego zapachu, że chlorowana woda ma. Dzięki wbudowanemu generatorowi aktywnego tlenu O3 stężenie chloru w basenie można zredukować do minimum.

Cena w momencie recenzji: 868 zł

Nowoczesny okrągły basen rattanowy z akcesoriami

Basen serii Deluxe z antykorozyjną ramą z patentem Steel Pro MAX i dodatkowymi listwami stabilizującymi jest typowo rodzinnym basenem, a w szczególności basenem wieloletnim. Charakterystyczny wygląd ala rattan sprawi, że basen będzie się pięknie wyróżniał w ogrodzie i pasował do mebli tego samego rodzaju

Cena w momencie recenzji: 1215 zł

Elektryczny odkurzacz basenowy

Elektryczny odkurzacz basenowy VACUUM jest idealny do czyszczenia wanien z hydromasażem, ale także małych basenów lub basenów dla dzieci. Wbudowany akumulator Li-Ion (dołączony kabel USB 5V DC, ładowarka nie jest dołączona). Działanie 30 min (przy pełnym naładowaniu).

Cena w momencie recenzji: 278 zł

Żel w płatkach tabletki 2w1

Tabletka żelowa przeznaczona do stosowania w basenach naziemnych i podziemnych. Może być używany tylko w odpieniaczu. Zaleca się przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Cena w momencie recenzji: 21 zł

Zestaw podstawowy do chlorowania wody w basenie

Zestaw podstawowej chemii basenowej do uzdatniania wody basenowej za pomocą chloru. W zestawie tabletki Triplex 200g 1kg , pH- 1,5kg, pH+ 0,9kg, tester wody, duży pływak.

Cena w momencie recenzji: 130 zł

Istnieje wiele czynników, które zanieczyszczają wodę w basenie. Są to nie tylko zanieczyszczenia mechaniczne, takie jak trawa, liście, pyłki, owady, ale również mikroorganizmy, tj. glony, wirusy, bakterie. Czyszczenie basenu jest więc integralną częścią bezpiecznego pływania. W przeciwnym razie może dojść do powikłań, czy to w postaci podrażnionej skóry, śluzówek oczu itp. Aby utrzymać wodę w basenie w czystości, należy o nią dbać i regularnie usuwać wszelkie zanieczyszczenia.

Czyszczenie basenów naziemnych i podziemnych powinno być połączone na dwa sposoby: czyszczenie mechaniczne i chemiczne. Tylko w ten sposób można osiągnąć skuteczny rezultat. Mechaniczne czyszczenie basenów składa się z wystarczająco mocnego i wysokiej jakości filtra, dla większych zanieczyszczeń, takich jak owady, liście, itp., zaleca się stosowanie odkurzacza basenowego lub siatki do zbierania. Szczotka pomoże Ci z osadami na dnie i ścianach. Czyszczenie chemiczne usuwa wszelkie zabrudzenia i zanieczyszczenia. Chlor, nadtlenek lub chemikalia specjalnego przeznaczenia mogą być użyte do usunięcia konkretnego problemu.