Filtracje basenowe

Bestway okrągły basen rattanowy z filtracją i drabinką

Po całym dniu pracy i pośpiechu świetnym sposobem na relaks jest kąpiel w basenie. Basen Bestway gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny podczas długich upalnych dni.

Cena w momencie recenzji: 971 zł

GRE Kompozytowy basen naziemny wykonany z nowoczesnego materiału kompozytowego 410 x 124 cm zestaw z filtracją piaskową

Baseny kompozytowe GRE to baseny naziemne wykonane z nowoczesnego materiału kompozytowego odpornego na promieniowanie UV. Stylowy basen do montażu naziemnego zachwyca na pierwszy rzut oka czystym designem. Docenisz również jego łatwy montaż. Wymiary basenu: zewnętrzna Ø 410 cm, wewnętrzna Ø 366 cm, wysokość 124 cm.

Cena w momencie recenzji: 17 514 zł

Wydajna filtracja kasetowa 3028 l/h

Czy możesz pochwalić się własnym basenem? Czy korzystasz ze wszystkich korzyści, jakie oferuje? Czy nie wyobrażasz już sobie normalnego życia bez basenu i odpowiedniego orzeźwienia oraz niekończącej się porcji zabawy dla młodszych i starszych? Wtedy potrzebny jest wysokiej jakości system filtracji.

Cena w momencie recenzji: 213 zł

Owalny brązowy basen rattanowy Bestway 4,27×2,5x1m

Bestway® Power Steel™ Swim Vista Series II to innowacyjny basen rodzinny z wbudowanym oknem umożliwiającym oglądanie świata zewnętrznego pod wodą. Świetna zabawa dla całej rodziny. Dzięki wzmocnionym, warownym oknom wbudowanym w boki basenu, pływacy mogą machać i robić śmieszne miny do osób spoza basenu

Cena w momencie recenzji: 2 505 zł

Filtracja piaskowa EXPERT PLUS 8327 l/godz.

System filtracji piaskowej EXPERT PLUS wykorzystuje piasek kwarcowy do wychwytywania zanieczyszczeń, który stawia naturalny opór przepływającej wodzie i w ten sposób zatrzymuje większość zanieczyszczeń w szczelinach. Oczyszczona woda jest następnie zawracana do basenu.

Cena w momencie recenzji: 1 020 zł

Basen Florida Prism 3,66×0,99 m z filtracją piaskową

Nie pozwól, aby cokolwiek lub ktokolwiek Cię ograniczał. Zafunduj sobie najlepsze orzeźwienie w postaci pływania we własnym basenie. Konkretnie chodzi o przestronny basen naziemny wysokiej jakości, który zapewni doskonałą obsługę i zagwarantuje długi okres eksploatacji. W każdej chwili możesz popływać we własnym ogrodzie.

Basen naziemny szary Florida Premium 4,88×1,22 m z filtracją piaskową

Unowocześniona wersja luksusowego basenu Florida Premium Grey została stworzona z myślą o wymagających użytkownikach, którzy poszukują bezpiecznego, wysokiej jakości i przyjemnego wizualnie basenu na swoje podwórko

Cena w momencie recenzji: 2 967 zł

Basen okrągły Orlando Premium DL 4,60 x 1,22 m z filtracją piaskową

Stwórz w swoim ogrodzie oazę ciszy i spokoju. Basen Orlando Premium i filtracja piaskowa wystarczą! Jest to klasyczny basen naziemny, który może być częściowo lub prawie całkowicie ziemny.

Duży naziemny basen prostokątny do ogrodu 10 x 5 m

Odkryty basen naziemny z solidną ścianą. Unikalna wzmocniona rama stalowa gwarantuje stabilność i długą żywotność. Ściany wykonane są ze specjalnie wzmocnionego materiału SUPER-TOUGH®, podpory basenu wykonane są z wysokiej jakości metalu, wszystko to oferuje ten luksusowy basen o wymiarach 9,75 × 4,88 × 1,32 m. Zawartość wody przy 90% napełnieniu wynosi 54 368 l, czas instalacji ok. 60 minut.

Cena w momencie recenzji: 5 989 zł

Basen naziemny z zestawem filtrów

Bestway Fast Set Ø457 x 84 cm | kompletny zestaw z filtracją. Basen naziemny przeznaczony do montażu powierzchniowego, bardzo łatwy do demontażu, następnie wystarczy nadmuchać górny pierścień i napełnić basen wodą. Podnoszący się słup wody sam zbuduje basen. Opróżnianie nie stanowi również problemu dzięki praktycznemu zaworowi spustowemu. Przechowywanie basenu poza sezonem jest łatwe i przedłuży jego żywotność. Baseny naziemne Bestway są odporne na ścieranie i działanie promieni słonecznych, ponieważ wykonane są ze wzmocnionego PVC.

Cena w momencie recenzji: 833 zł

Basen naziemny w luksusowym wzornictwie

Baseny kompozytowe GRE Composite to baseny naziemne wykonane z nowoczesnego materiału kompozytowego odpornego na promieniowanie UV. Stylowy basen do instalacji naziemnej zachwyca już na pierwszy rzut oka swoim czystym designem. Docenisz jego łatwy montaż.

Cena w momencie recenzji: 13 003 zł

Okrągły basen nadmuchiwany z filtracją kasetową

Samonośny basen naziemny do montażu na powierzchni. Wykonane z 3x wzmocnionego laminowanego PVC z nadmuchiwaną górną krawędzią – obręczą. Wystarczy nadmuchać górną obręcz i napełnić basen wodą. Podnoszący się słup wody zrobi resztę, a basen sam stanie na nogi.

Cena w momencie recenzji: 575 zł

Owalny basen ogrodowy z filtracją Intex Prism Frame Oval – idealny dla rodzin z dziećmi

Basen Intex Prism Frame Oval o wymiarach 5,03 x 2,74 x 1,22 m to idealny basen dla rodzin z dziećmi! Dzięki doskonałej metalowej konstrukcji, prostokątnemu kształtowi i solidnemu dnu, atakuje pozycję niezastąpionego letniego must-have w ogrodzie! Dzieci będą się w nim świetnie bawić, a Ty spędzisz miłe chwile na leżaku z drinkiem w ręku

Cena w momencie recenzji: 2 688 zł

Basen owalny Orlando 3,66×5,48 m z filtracją piaskową i instalacją naziemną

Basen Orlando Premium z filtracją piaskową ProStar Profi 6 zadba o Twój komfort i letnie doznania. Duża powierzchnia wody zapewni przyjemne orzeźwienie Tobie i całej Twojej rodzinie podczas gorących letnich dni. Łatwo się w nim zakochać z wielu powodów, o których zaraz opowiemy.

GRE Nature Wood Violette 5,11 x 1,24m

Szukasz basenu zewnętrznego, który idealnie wpasuje się w Twój ogród? W takim razie pokochasz ten w pełni drewniany, luksusowy basen GRE Nature Wood Violette o wymiarach 5,11 x 1,24 m, który jest w komplecie z filtracją piaskową. Dzięki swojemu naturalnemu wyglądowi pięknie dopasowuje się do atmosfery i architektury ogrodu!

Cena w momencie recenzji: 12 483 zł

Duży prostokątny basen naziemny z solidną konstrukcją stalową

Gorące letnie dni wymagają dobrej ochłody w basenie! Przygotuj się na sezon letni i zaopatrz się w luksusowy basen naziemny Intex Tahiti o wymiarach 7,32 x 3,66 x 1,32 m, który otrzymasz w komplecie z filtracją piaskową. Wykonany jest z trójwarstwowego, wzmocnionego, laminowanego materiału PVC z solidnym, odpornym na przebicie dnem

Cena w momencie recenzji: 4 647 zł

Basen naziemny Steinbach New Splasher 3,5 x 0,9 m z filtracją kasetową

Przygotuj się na lato i kup do swojego ogrodu basen rodzinny Steinbach New Splasher o wymiarach 3,5 x 0,9 m z filtracją kasetową. Pokochasz ten basen naziemny za jego łatwą i szybką instalację oraz przystępną cenę.

Cena w momencie recenzji: 1 280 zł

Luksusowy basen naziemny o konstrukcji ze stali nierdzewnej Intex Prism Frame 3 m x 1,75 m x 0,8 m

Luksusowy basen naziemny IntexPrismFrame 3 x 1,75 x 0,8 m udowodni, że spędzanie wakacji w Czechach nie musi być nudne. Jest to idealny substytut morza w miesiącach letnich, dający takie same urozmaicone i odżywcze doświadczenia z rodziną, jak podczas wakacji za granicą. W parne dni zapewni orzeźwienie, zabawę i relaks, dzięki czemu niczego Ci nie zabraknie.

Cena w momencie recenzji: 1 111 zł

Basen ogrodowy Florida 3,05×0,91 m motyw STONE

Pływanie we własnym basenie to coś, z czego każdy może czerpać przyjemność. Dowodem na to jest bardzo popularny basen naziemny Florida z filtracją piaskową Postar 3. Jego główne zalety to korzystna cena, łatwa konserwacja, stabilna konstrukcja i szeroka powierzchnia kąpieliska.

Tani basen ogrodowy o średnicy 3 metrów wraz z filtracją

Po długim i ciężkim dniu w pracy, ciesz się zasłużonym odpoczynkiem w basenie. Orzeźwiająca woda, przebywanie na świeżym powietrzu i letnie powietrze z pewnością dodadzą Ci energii i przygotują na kolejny dzień pracy. Basen Bestway to cudo, o którym być może nawet nie śniłeś.

Cena w momencie recenzji: 399 zł

Basen Orlando z możliwością zagłębienia z filtracją

Podjęliście Państwo decyzję o zakupie basenu? Nie wiesz, który wybrać i co zrobić? To proste. Postaw na jakość. Wybierz ten typ basenu naziemnego. Basen okrągły wraz z akcesoriami zapewni bezpieczne i bezproblemowe pływanie oraz korzystanie z wodnych rozrywek o każdej porze w ciepłe słoneczne dni.

Cena w momencie recenzji: 2 012 zł

Intex Easy Set 4,57 x 1,22 m z wkładem filtracyjnym

Szukasz praktycznego basenu do ogrodu, który uprzyjemni Ci gorące letnie dni? Wtedy musisz mieć basen Intex Easy Set o wymiarach 4,57 x 1,22 m, który jest bardzo łatwy do demontażu i rozpoczęcia użytkowania w krótkim czasie. Baseny z konstrukcją samonośną są o wiele łatwiejsze do zbudowania niż baseny z solidną metalową ścianą.

Cena w momencie recenzji: 1 214 zł

Filtracja basenowa służy do wychwytywania grubych zanieczyszczeń zawartych w wodzie. Do wyboru są dwa warianty filtracji: wkładowa lub piaskowa.

Filtracja piaskowa działa na zasadzie naturalnej, filtrując wodę przez wkład z piaskiem kwarcowym, który wychwytuje wszystkie zanieczyszczenia z wody i zwraca czystą, przefiltrowaną wodę z powrotem do basenu. Jest on ogólnie uważany za odpowiedni rodzaj filtracji dla większych basenów. Zaletą filtracji piaskowej jest duża redukcja zużycia chemii basenowej. Stosowanie filtracji piaskowej jest bardziej ekonomiczne, mniej wymagające, a także przyjazne dla zdrowia.

Filtracja kartridżowa składa się z pompy i wkładu. W porównaniu z filtracją piaskową jest ona bardziej wymagająca w utrzymaniu. Filtracja ta działa poprzez filtrowanie wody przez cylinder, w którym wszystkie zanieczyszczenia są uwięzione, stąd wymaga czyszczenia pod strumieniem wody kilka razy w tygodniu. Zaletą filtracji kasetowej jest niższa cena zakupu i mniejsze zużycie energii. Na wybór filtracji basenowej ma wpływ nie tylko wielkość i objętość basenu, ale także jego konstrukcja. Mniejsze baseny naziemne podłączane są do węży o średnicy 32 lub 38 mm, baseny wpuszczane i wbudowane mają węże lub rury o średnicy 50 mm.