Filtracje basenowe

Duży naziemny basen prostokątny do ogrodu 10 x 5 m

Odkryty basen naziemny z solidną ścianą. Unikalna wzmocniona rama stalowa gwarantuje stabilność i długą żywotność. Ściany wykonane są ze specjalnie wzmocnionego materiału SUPER-TOUGH®, podpory basenu wykonane są z wysokiej jakości metalu, wszystko to oferuje ten luksusowy basen o wymiarach 9,75 × 4,88 × 1,32 m. Zawartość wody przy 90% napełnieniu wynosi 54 368 l, czas instalacji ok. 60 minut.

Cena w momencie recenzji: 5 989 zł

Basen naziemny z zestawem filtrów

Bestway Fast Set Ø457 x 84 cm | kompletny zestaw z filtracją. Basen naziemny przeznaczony do montażu powierzchniowego, bardzo łatwy do demontażu, następnie wystarczy nadmuchać górny pierścień i napełnić basen wodą. Podnoszący się słup wody sam zbuduje basen. Opróżnianie nie stanowi również problemu dzięki praktycznemu zaworowi spustowemu. Przechowywanie basenu poza sezonem jest łatwe i przedłuży jego żywotność. Baseny naziemne Bestway są odporne na ścieranie i działanie promieni słonecznych, ponieważ wykonane są ze wzmocnionego PVC.

Cena w momencie recenzji: 833 zł

Basen naziemny w luksusowym wzornictwie

Baseny kompozytowe GRE Composite to baseny naziemne wykonane z nowoczesnego materiału kompozytowego odpornego na promieniowanie UV. Stylowy basen do instalacji naziemnej zachwyca już na pierwszy rzut oka swoim czystym designem. Docenisz jego łatwy montaż.

Cena w momencie recenzji: 13 003 zł

GRE Nature Wood Violette 5,11 x 1,24m

Szukasz basenu zewnętrznego, który idealnie wpasuje się w Twój ogród? W takim razie pokochasz ten w pełni drewniany, luksusowy basen GRE Nature Wood Violette o wymiarach 5,11 x 1,24 m, który jest w komplecie z filtracją piaskową. Dzięki swojemu naturalnemu wyglądowi pięknie dopasowuje się do atmosfery i architektury ogrodu!

Cena w momencie recenzji: 12 483 zł

Luksusowy basen naziemny o konstrukcji ze stali nierdzewnej Intex Prism Frame 3 m x 1,75 m x 0,8 m

Luksusowy basen naziemny IntexPrismFrame 3 x 1,75 x 0,8 m udowodni, że spędzanie wakacji w Czechach nie musi być nudne. Jest to idealny substytut morza w miesiącach letnich, dający takie same urozmaicone i odżywcze doświadczenia z rodziną, jak podczas wakacji za granicą. W parne dni zapewni orzeźwienie, zabawę i relaks, dzięki czemu niczego Ci nie zabraknie.

Cena w momencie recenzji: 1 111 zł

Tani basen ogrodowy o średnicy 3 metrów wraz z filtracją

Po długim i ciężkim dniu w pracy, ciesz się zasłużonym odpoczynkiem w basenie. Orzeźwiająca woda, przebywanie na świeżym powietrzu i letnie powietrze z pewnością dodadzą Ci energii i przygotują na kolejny dzień pracy. Basen Bestway to cudo, o którym być może nawet nie śniłeś.

Cena w momencie recenzji: 399 zł

Basen Orlando z możliwością zagłębienia z filtracją

Podjęliście Państwo decyzję o zakupie basenu? Nie wiesz, który wybrać i co zrobić? To proste. Postaw na jakość. Wybierz ten typ basenu naziemnego. Basen okrągły wraz z akcesoriami zapewni bezpieczne i bezproblemowe pływanie oraz korzystanie z wodnych rozrywek o każdej porze w ciepłe słoneczne dni.

Cena w momencie recenzji: 2 012 zł

Intex Easy Set 4,57 x 1,22 m z wkładem filtracyjnym

Szukasz praktycznego basenu do ogrodu, który uprzyjemni Ci gorące letnie dni? Wtedy musisz mieć basen Intex Easy Set o wymiarach 4,57 x 1,22 m, który jest bardzo łatwy do demontażu i rozpoczęcia użytkowania w krótkim czasie. Baseny z konstrukcją samonośną są o wiele łatwiejsze do zbudowania niż baseny z solidną metalową ścianą.

Cena w momencie recenzji: 1 214 zł

Filtracja basenowa służy do wychwytywania grubych zanieczyszczeń zawartych w wodzie. Do wyboru są dwa warianty filtracji: wkładowa lub piaskowa.

Filtracja piaskowa działa na zasadzie naturalnej, filtrując wodę przez wkład z piaskiem kwarcowym, który wychwytuje wszystkie zanieczyszczenia z wody i zwraca czystą, przefiltrowaną wodę z powrotem do basenu. Jest on ogólnie uważany za odpowiedni rodzaj filtracji dla większych basenów. Zaletą filtracji piaskowej jest duża redukcja zużycia chemii basenowej. Stosowanie filtracji piaskowej jest bardziej ekonomiczne, mniej wymagające, a także przyjazne dla zdrowia.

Filtracja kartridżowa składa się z pompy i wkładu. W porównaniu z filtracją piaskową jest ona bardziej wymagająca w utrzymaniu. Filtracja ta działa poprzez filtrowanie wody przez cylinder, w którym wszystkie zanieczyszczenia są uwięzione, stąd wymaga czyszczenia pod strumieniem wody kilka razy w tygodniu. Zaletą filtracji kasetowej jest niższa cena zakupu i mniejsze zużycie energii. Na wybór filtracji basenowej ma wpływ nie tylko wielkość i objętość basenu, ale także jego konstrukcja. Mniejsze baseny naziemne podłączane są do węży o średnicy 32 lub 38 mm, baseny wpuszczane i wbudowane mają węże lub rury o średnicy 50 mm.