Gorące kąpiele i jacuzzi

Okrągłe jacuzzi domowe dla 6 osób

Wanna z hydromasażem MSpa Rimba U-RB061 przeznaczona jest dla maksymalnie 6 osób. Zaletą jest funkcja szybkiego pompowania za pomocą jednego przycisku. Ponadto, to urządzenie oferuje zmienne ustawienia prędkości bąbelków. Wanna z hydromasażem posiada 132 dysze powietrzne i wydajne ogrzewanie wody. Wewnątrz jednostki sterującej znajduje się wbudowana mini komora sterylizacyjna z lampą UV LED, dzięki której każda kropla wody w Mspa jest pod stałą ochroną.

Cena w momencie recenzji: 3 470 zł

Przenośne nadmuchiwane jacuzzi na tarasie dla maksymalnie 6 osób

Uczyń się szczęśliwym i zrób coś dla swojego zdrowia w tym samym czasie. Zafunduj sobie domowe wellness na własnej posesji. Spraw sobie nadmuchiwany hydromasaż, który okaże się zbawienny dla Twojego umysłu i ciała.

Cena w momencie recenzji: 3 297 zł

Dmuchany basen w formie domowego jacuzzi

Zaproponuj sobie coś więcej niż tylko relaks w wodzie. Spraw sobie przyjemność i spraw przyjemność swojej psychicznej i fizycznej stronie. W tym względzie można całkowicie polegać na tego typu hot tub. Po wypróbowaniu go, będziesz całkowicie poddać się wszystkim korzystnym efektom, które oferuje. Tutaj model przeznaczony dla 2 do 4 osób.

Cena w momencie recenzji: 1 875 zł

Whirlpool Spa Bubble HWS dla 8 osób

Wanna z hydromasażem, czyli domowy hydromasaż, ma bardzo korzystny wpływ na stronę psychiczną i fizyczną. Podaruj sobie ten luksus i komfort. Inwestycja, która zwróci Ci się wielokrotnie. Zrób więcej dla swojego zdrowia. Spraw przyjemność swojemu ciału i swojej duszy. Tutaj jacuzzi o pojemności do 8 osób.

Cena w momencie recenzji: 4 078 zł

Tanie przenośne nadmuchiwane jacuzzi INTEX 28440 Pure Spa Bubble Wood

Nowa generacja wanien z hydromasażem INTEX w dekorze drewna oferuje doznania wellness na najwyższym poziomie. Przy średnicy zewnętrznej 196 cm i wysokości ściany 71 cm, jacuzzi Pure Spa zapewnia miejsce dla maksymalnie 4 osób.140 dysz powietrznych z podgrzewaniem powietrza, mocna grzałka o mocy 2200 W oraz pompa cyrkulacyjna o mocy 1741 l/h zapewniają maksimum zabawy przy minimalnym wysiłku.

Cena w momencie recenzji: 2 429 zł

Jacuzzi i wanny z hydromasażem wyróżniają się mobilnością, korzystnym działaniem, możliwością przechowywania i wykorzystania w mniejszej przestrzeni. Nie ma potrzeby posiadania większego ogrodu. Wanny z hydromasażem i jacuzzi można znaleźć również w mniejszych pomieszczeniach, takich jak tarasy, a nawet na większych balkonach. Zaletą jest ich zmienność i mobilność.

W zależności od dostępnej przestrzeni oraz indywidualnych preferencji, można wybrać pomiędzy jacuzzi dla 2 osób lub większym dla 4 do 6 osób. Pobyt w jacuzzi przynosi doskonały relaks. Wanny z hydromasażem zapewniają relaks, odprężenie i komfort w prywatności o każdej porze. W jacuzzi można skorzystać z relaksującego hydromasażu powietrznego, ale także z imprezy dla dwojga. Dmuchane jacuzzi i wanny z hydromasażem są lekkie i bez problemu można je ustawić na tarasie, w ogrodzie, a jesienią i zimą przenieść do wnętrza. Jest to sposób na oddanie się domowemu wellness. Pobyt w gorącej wannie ma korzystny wpływ na stronę psychiczną i fizyczną. Ma wiele zalet i jest skuteczną pomocą przy bólach pleców, stawów, mięśni itp.