Gorące kąpiele i jacuzzi

Nowoczesny bezprzewodowy termometr basenowy

Cyfrowy termometr do oczek wodnych i basenów ze zdalną transmisją danych pomiarowych. Nowoczesny termometr cyfrowy przeznaczony jest do oczek wodnych i basenów.
Podstawowe cechy

Cena w momencie recenzji: 77 zł

Whirlpool w luksusowym wydaniu

Chcesz czegoś więcej niż klasyczny basen ogrodowy? Podaruj sobie luksus w przystępnej cenie. Rozkoszuj się swoim ciałem i duszą. Ciesz się przebywaniem w wodzie w każdą pogodę i o każdej porze roku.

Cena w momencie recenzji: 2 126 zł

Nadmuchiwane jacuzzi Pure Spa dla 6 osób

Czyste Spa Greywood Deluxe posiada wbudowany moduł wi-fi. Dzięki połączeniu z aplikacją mobilną z Google play/App store, można zdalnie z dowolnego miejsca sterować wszystkimi funkcjami i ustawieniami. Możesz więc przygotować idealną relaksującą kąpiel jeszcze przed przyjazdem.

Cena w momencie recenzji: 3 999 zł

MSPA Gwiezdne jacuzzi o pojemności do 6 osób

Jak pozbyć się zmęczenia, napięcia, bólu mięśni? Jak cieszyć się dobrym samopoczuciem, praktycznie w każdej chwili? Co zrobić dla dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego? Jak dobrze się bawić i jednocześnie wypoczywać? Sięgnij po to wygodne nadmuchiwane jacuzzi. Posiada szereg zalet i pewnych korzyści, które sprawiają, że warto go nabyć.

Cena w momencie recenzji: 3 093 zł

PureSpa Jet & Bubble Deluxe z akcesoriami

Marzysz o relaksie we własnym spa? Umieść wannę z hydromasażem PureSpa Jet & Bubble Deluxe w ogrodzie lub na tarasie i ciesz się kojącą kąpielą w otoczeniu tysięcy masujących bąbelków i dysz. Zaprojektowana z myślą o relaksie, PureSpa firmy Intex oferuje wszelkie wygody i funkcje premium, które spełnią Państwa najwyższe oczekiwania

Cena w momencie recenzji: 5 918 zł

Okrągłe jacuzzi domowe dla 6 osób

Wanna z hydromasażem MSpa Rimba U-RB061 przeznaczona jest dla maksymalnie 6 osób. Zaletą jest funkcja szybkiego pompowania za pomocą jednego przycisku. Ponadto, to urządzenie oferuje zmienne ustawienia prędkości bąbelków. Wanna z hydromasażem posiada 132 dysze powietrzne i wydajne ogrzewanie wody. Wewnątrz jednostki sterującej znajduje się wbudowana mini komora sterylizacyjna z lampą UV LED, dzięki której każda kropla wody w Mspa jest pod stałą ochroną.

Cena w momencie recenzji: 3 470 zł

Basen dmuchany z hydromasażem dla 6 osób

Ciesz się własnym wellness praktycznie w każdym momencie. Ciesz się relaksem z rodziną lub przyjaciółmi. Zrób coś więcej dla swojego zdrowia. Sięgnij po ten basen z hydromasażem, który ma zbawienny wpływ na Twoje samopoczucie psychiczne i fizyczne.

Cena w momencie recenzji: 4 799 zł

Domowy hydromasaż z wkładem filtrującym

Basen z hydromasażem 1,80×1,80×0,66m Ibiza Airjet 60015 o pojemności od 4 do 6 osób. Kojący system masażu bąbelkowego AirJet™ (140 dysz). Ścianki wykonane z bardzo wytrzymałego materiału DuraPlus™ zostały poddane testom obciążeniowym i są bardzo trwałe.

Cena w momencie recenzji: 2 490 zł

Przenośne nadmuchiwane jacuzzi INTEX 28426 Pure Spa Bubble

InTEX 28426 Pure Spa Bubble Whirlpool. Przenośna nadmuchiwana wanna z hydromasażem dla 4 osób, łatwa w obsłudze i szybka w instalacji.

Cena w momencie recenzji: 2 224 zł

Dmuchane jacuzzi do ogrodu

Wanna z hydromasażem PureSpa zapewnia doskonały relaks za naciśnięciem jednego przycisku. Przeznaczony jest dla maksymalnie czterech osób. Intuicyjny panel sterowania uruchamia 140 wysokowydajnych dysz bąbelkowych, które stymulują każdy mięsień za pomocą masażu.

Cena w momencie recenzji: 2 410 zł

Przenośne nadmuchiwane jacuzzi na tarasie dla maksymalnie 6 osób

Uczyń się szczęśliwym i zrób coś dla swojego zdrowia w tym samym czasie. Zafunduj sobie domowe wellness na własnej posesji. Spraw sobie nadmuchiwany hydromasaż, który okaże się zbawienny dla Twojego umysłu i ciała.

Cena w momencie recenzji: 3 297 zł

Dmuchany basen w formie domowego jacuzzi

Zaproponuj sobie coś więcej niż tylko relaks w wodzie. Spraw sobie przyjemność i spraw przyjemność swojej psychicznej i fizycznej stronie. W tym względzie można całkowicie polegać na tego typu hot tub. Po wypróbowaniu go, będziesz całkowicie poddać się wszystkim korzystnym efektom, które oferuje. Tutaj model przeznaczony dla 2 do 4 osób.

Cena w momencie recenzji: 1 875 zł

Whirlpool Spa Bubble HWS dla 8 osób

Wanna z hydromasażem, czyli domowy hydromasaż, ma bardzo korzystny wpływ na stronę psychiczną i fizyczną. Podaruj sobie ten luksus i komfort. Inwestycja, która zwróci Ci się wielokrotnie. Zrób więcej dla swojego zdrowia. Spraw przyjemność swojemu ciału i swojej duszy. Tutaj jacuzzi o pojemności do 8 osób.

Cena w momencie recenzji: 4 078 zł

Tanie przenośne nadmuchiwane jacuzzi INTEX 28440 Pure Spa Bubble Wood

Nowa generacja wanien z hydromasażem INTEX w dekorze drewna oferuje doznania wellness na najwyższym poziomie. Przy średnicy zewnętrznej 196 cm i wysokości ściany 71 cm, jacuzzi Pure Spa zapewnia miejsce dla maksymalnie 4 osób.140 dysz powietrznych z podgrzewaniem powietrza, mocna grzałka o mocy 2200 W oraz pompa cyrkulacyjna o mocy 1741 l/h zapewniają maksimum zabawy przy minimalnym wysiłku.

Cena w momencie recenzji: 2 429 zł

Jacuzzi i wanny z hydromasażem wyróżniają się mobilnością, korzystnym działaniem, możliwością przechowywania i wykorzystania w mniejszej przestrzeni. Nie ma potrzeby posiadania większego ogrodu. Wanny z hydromasażem i jacuzzi można znaleźć również w mniejszych pomieszczeniach, takich jak tarasy, a nawet na większych balkonach. Zaletą jest ich zmienność i mobilność.

W zależności od dostępnej przestrzeni oraz indywidualnych preferencji, można wybrać pomiędzy jacuzzi dla 2 osób lub większym dla 4 do 6 osób. Pobyt w jacuzzi przynosi doskonały relaks. Wanny z hydromasażem zapewniają relaks, odprężenie i komfort w prywatności o każdej porze. W jacuzzi można skorzystać z relaksującego hydromasażu powietrznego, ale także z imprezy dla dwojga. Dmuchane jacuzzi i wanny z hydromasażem są lekkie i bez problemu można je ustawić na tarasie, w ogrodzie, a jesienią i zimą przenieść do wnętrza. Jest to sposób na oddanie się domowemu wellness. Pobyt w gorącej wannie ma korzystny wpływ na stronę psychiczną i fizyczną. Ma wiele zalet i jest skuteczną pomocą przy bólach pleców, stawów, mięśni itp.