Gorące kąpiele i jacuzzi

Tanie przenośne nadmuchiwane jacuzzi INTEX 28440 Pure Spa Bubble Wood

Nowa generacja wanien z hydromasażem INTEX w dekorze drewna oferuje doznania wellness na najwyższym poziomie. Przy średnicy zewnętrznej 196 cm i wysokości ściany 71 cm, jacuzzi Pure Spa zapewnia miejsce dla maksymalnie 4 osób.140 dysz powietrznych z podgrzewaniem powietrza, mocna grzałka o mocy 2200 W oraz pompa cyrkulacyjna o mocy 1741 l/h zapewniają maksimum zabawy przy minimalnym wysiłku.

Cena w momencie recenzji: 2429 zł

Jacuzzi i wanny z hydromasażem wyróżniają się mobilnością, korzystnym działaniem, możliwością przechowywania i wykorzystania w mniejszej przestrzeni. Nie ma potrzeby posiadania większego ogrodu. Wanny z hydromasażem i jacuzzi można znaleźć również w mniejszych pomieszczeniach, takich jak tarasy, a nawet na większych balkonach. Zaletą jest ich zmienność i mobilność.

W zależności od dostępnej przestrzeni oraz indywidualnych preferencji, można wybrać pomiędzy jacuzzi dla 2 osób lub większym dla 4 do 6 osób. Pobyt w jacuzzi przynosi doskonały relaks. Wanny z hydromasażem zapewniają relaks, odprężenie i komfort w prywatności o każdej porze. W jacuzzi można skorzystać z relaksującego hydromasażu powietrznego, ale także z imprezy dla dwojga. Dmuchane jacuzzi i wanny z hydromasażem są lekkie i bez problemu można je ustawić na tarasie, w ogrodzie, a jesienią i zimą przenieść do wnętrza. Jest to sposób na oddanie się domowemu wellness. Pobyt w gorącej wannie ma korzystny wpływ na stronę psychiczną i fizyczną. Ma wiele zalet i jest skuteczną pomocą przy bólach pleców, stawów, mięśni itp.