Meble ogrodowe i relaks przy basenie

Zielony leżak ogrodowy z piankową wyściółką i osłoną przeciwsłoneczną

Zadowolony z opalania się. Lampa Blumfeldt Amalfi Juicy Limelight z wbudowanym kloszem pomaga uzyskać letnią opaleniznę w domu w ogrodzie, na tarasie lub na balkonie. Z lampą Blumfeldt Amalfi Juicy Limelight możesz cieszyć się słońcem w pełnym relaksie i komforcie.

Cena w momencie recenzji: 607 zł

Krzesło nadmuchiwane Blumfeldt Airchair

Daj sobie dobry odpoczynek na świeżym powietrzu. Ciesz się niezakłóconym relaksem w ogrodzie, na tarasie, w domku itp. W komfortowym fotelu, który dosłownie olśniewa swoim designem i atrybutami.

Cena w momencie recenzji: 208 zł

Nowoczesny zestaw ogrodowy technorattan

Nowoczesny zestaw ogrodowy technorattan, w skład którego wchodzą 4 elementy: 1 x sofa + 2 x fotel + 1 x stolik kawowy. Komfortowe poduszki gwarantują wygodę. Aluminiowa rama zapewnia stabilność i lekkość konstrukcji oraz ogólną odporność na korozję.

Cena w momencie recenzji: 5470 zł

Luksusowy zestaw ogrodowy wykonany z rattanu sztucznego

Uczyń go pięknym w swoim ogrodzie, patio, w skrócie gdziekolwiek na swojej posesji i ciesz się potrzebnym, ważnym i bardzo zasłużonym odpoczynkiem. Nie możesz nadążyć?

Cena w momencie recenzji: 8563 zł

Ogrodowy leżak plastikowy w kolorze cappuccino

Gdzie najlepiej wypoczywać? Cóż, na pewno w słońcu, a jeszcze lepiej gdziekolwiek nad wodą. Podaruj sobie wysokiej jakości leżak przeznaczony do opalania się i przebywania nad wodą, czy to przy własnym basenie ogrodowym, czy gdziekolwiek indziej. Leżak nadaje się zarówno na basen jak i na plażę. I przekona Cię do siebie swoimi licznymi zaletami.

Cena w momencie recenzji: 306 zł

Niezależnie od tego, czy chcesz odpocząć w ogrodzie po ciężkim dniu pracy, czy wypić kawę z przyjaciółmi, zawsze potrzebujesz wysokiej jakości mebli ogrodowych, na których możesz wygodnie usiąść. Nadaje się na tarasy, balkony lub do ogrodu, gdzie można ją ustawić w cieniu drzew. To zależy od ciebie.

Meble ogrodowe to wygodne krzesła, fotele, stoły jadalne i kawowe, leżaki i ławki bujane. Podczas gdy wieloczęściowe zestawy mebli ogrodowych oferują mnóstwo miejsca do siedzenia dla całej rodziny i przyjaciół, leżaki basenowe zapewniają ekskluzywną dawkę komfortu tylko jednej osobie.

Meble ogrodowe i basenowe mogą być wykonane z lekkiej konstrukcji metalowej, wytrzymałego litego drewna, tworzywa sztucznego lub sztucznego rattanu. Drewno i rattan mają wielką zdolność do wtopienia się w środowisko zewnętrzne z łatwością. Metal i plastik wymagają jednak mniej zabiegów pielęgnacyjnych i są bardziej poręczne.