Nadmuchiwane zwierzęta wodne

Dmuchane zwierzęta wodne to świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Podczas gdy dzieci będą miały z nich wiele radości i spędzą wiele godzin na zabawie w wodzie, dorośli wykorzystają je bardziej do odpoczynku i relaksu na powierzchni wody. W rzeczywistości, te nadmuchiwane zabawki dla zwierząt mogą oferować wystarczająco dużą powierzchnię do spania, podobną do leżaka, lub mogą być używane jako krzesła wodne. Niektóre duże nadmuchiwane zwierzęta posiadają również uchwyty na napoje, które przydadzą się podczas letnich miesięcy.

Małe nadmuchiwane zabawki znajdują się jednak głównie w basenach dziecięcych, a w miesiącach zimowych w wannach. Dzieci je kochają i uwielbiają się nimi bawić. Ponadto szeroki wybór sprawia, że można kupić dzieciom praktycznie całe zoo, łącznie ze zwierzętami, które nie przepadają za wodą. Jednak najczęściej spotykane dmuchane zwierzęta to bez wątpienia flamingi, delfiny, wieloryby czy żółwie.

Jakość Basen okrągły Intex Prism Frame 26702 z akcesoriami

Nie ma to jak rzeczy, które są przydatne i zapewniają niekończącą się zabawę zarówno młodszym, jak i starszym. A co w sytuacji, gdy jakość przewyższa cenę?! Tak, to jest bardzo realne. Przekonaj się sam, korzystając z tego praktycznego basenu ogrodowego z pompą. Ale basen to nie wszystko. Okazja, która zachwyci.

Cena w momencie recenzji: 555 zł

BASEN WIELKI o konstrukcji drewnianej 4,0 x 1,19m

Zestaw basenowy GRE Nature Wood Vanille 2 4,0 x 1,19m z filtracją piaskową 4m3/h zachwyca nowoczesnym designem i precyzyjnym wykonaniem. Drewniany zestaw basenowy wykonany we Francji będzie ozdobą Twojego ogrodu i będziesz mógł cieszyć się w nim prawdziwym relaksem. Basen składa się z drewnianych klocków o grubości 4,6 cm, które pasują do siebie.

Cena w momencie recenzji: 10 506 zł

Pływający bezprzewodowy głośnik basenowy

Wodoodporny głośnik pływający jest idealny do słuchania muzyki w basenie, wannie lub jacuzzi. Głośnik jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami bluetooth z odległości do 10 metrów. Łatwe ładowanie za pomocą dołączonego kabla USB. Jest nadmuchiwany, więc można go łatwo złożyć i zabrać ze sobą wszędzie.

Cena w momencie recenzji: 58 zł