Ogrzewanie wody w basenie

Piramida słoneczna do podgrzewania wody

Podgrzewacz solarny Pyramida Sun przeznaczony jest do basenów naziemnych i podziemnych o pojemności do 6 m3. Dzięki kompaktowemu kształtowi i uzwojeniu wody w kształcie piramidy idealnie nadaje się do mniejszych ogrodów, w których nie ma miejsca na płaskie podgrzewacze solarne.

Cena w momencie recenzji: 380 zł

Solarne lub wydajne ogrzewanie wody w basenie

Panel słoneczny Slim 180 absorbuje energię cieplną promieni słonecznych i przekazuje ją do wody przepływającej przez panel. Chłodna woda basenowa jest zasysana do kolektora słonecznego poprzez filtrację basenową, gdzie jest podgrzewana i zawracana do basenu. Slim Solar Panel można podłączyć zarówno do węży o średnicy 32 jak i 38 mm.

Cena w momencie recenzji: 450 zł

Praktyczny żagiel słoneczny do basenu ogrodowego

Wydłuż swój sezon pływacki z naszą solarną pokrywą basenową! Pokrywa słoneczna znajduje się bezpośrednio na powierzchni wody wewnątrz krawędzi basenu i dlatego może podnieść temperaturę wody w basenie nawet o 1 stopień Celsjusza w zależności od ilości bezpośredniego światła słonecznego.

Cena w momencie recenzji: 256 zł

Jak cieszyć się ciepłą wodą w basenie? Istnieje kilka możliwości podgrzewania wody w basenie. Pięknie ciepłą wodą można się delektować jak kawą, i to całkiem łatwo.

Ogrzewanie wody w basenie za pomocą energii słonecznej lub poprzez panel słoneczny. Solarne ogrzewanie wody basen oferuje łatwą obsługę, prosta instalacja. Panel słoneczny podłącza się do obwodu filtracji za filtracją piaskową. Przefiltrowana woda z filtracji przepływa przez podgrzewacz solarny, jest podgrzewana w kolektorze słonecznym i wraca ciepła do basenu. Zaletą jest wykorzystanie energii słonecznej, która jest darmowa. Inną opcją jest ogrzewanie elektryczne, które jest niedrogie, niezawodne i skutecznie podgrzewa wodę w basenie, zapewniając tym samym ciepłą wodę, a nawet dzięki temu można przedłużyć sezon pływacki. Jeśli chcesz cieszyć się pływaniem nawet wtedy, gdy nie świeci słońce, a pogoda nie sprzyja, możesz wybrać pompę do basenu grzewczego, która pozwoli Ci cieszyć się pływaniem nawet przez 7 miesięcy w roku.