Ogrzewanie wody w basenie

Pompa ciepła Premium 5000 do podgrzewania wody basenowej

Pompa ciepła Premium 5000 przeznaczona jest do ogrzewania wody w basenach o pojemności do 22 m³. Pompa zapewnia wydajne ogrzewanie wody nawet bez dostępu światła słonecznego. Zaletą jest prosta obsługa i niskie koszty utrzymania. Pompa z tytanowym wymiennikiem ciepła wykorzystuje odnawialne źródła energii i dlatego jest przyjazna dla środowiska.

Cena w momencie recenzji: 4 640 zł

Basenowa pompa ciepła Premium 800 z akcesoriami

Jak sprawić, by pobyt we własnym basenie był jeszcze bardziej komfortowy? Czy rozważasz kwestię podgrzewania wody w ramach zakupu pompy ciepła? Jeśli tak, to który z nich wybrać? Dla wszystkich basenów do 35 m3 jest praktyczny i wysokiej jakości model. Dzięki niemu można podgrzewać wodę nawet bez światła słonecznego.

Cena w momencie recenzji: 6 260 zł

Praktyczny panel słoneczny do podgrzewania wody w basenie

Solarne ogrzewanie basenów jest idealnym rozwiązaniem dla basenów naziemnych. Ogrzewa wodę w basenie za pomocą ekologicznej energii słonecznej. System ogrzewania słonecznego wykonany jest z materiałów, które doskonale opierają się częstej ekspozycji na słońce i warunki atmosferyczne.

Cena w momencie recenzji: 514 zł

Elektryczna grzałka do naziemnych basenów ogrodowych EOV 3kW

Podgrzewacz mocowany jest do stojaka ze stali nierdzewnej, który po zakotwiczeniu zapewnia stabilne położenie podgrzewacza. Korpus grzałki wykonany jest z tworzywa sztucznego odpornego na wysokie temperatury. Wkład grzewczy wykonany jest z TITANU. Termostat służy do regulacji temperatury w zakresie od +5°C do +40°C, a urządzenie jest zabezpieczone bezpiecznikiem termicznym.

Cena w momencie recenzji: 1 453 zł

Ogrzewanie solarne dla basenów naziemnych

Nie ma to jak komfort we własnym basenie. Najpopularniejsze i najtańsze rodzaje basenów to baseny naziemne. Mają one wiele zalet. Czy pływanie w prywatności bez żadnych ograniczeń itp. A może by tak wykorzystać je jeszcze bardziej i skuteczniej? Jak i czym? Zdobywając tę bardzo praktyczną rzecz

Cena w momencie recenzji: 419 zł

Piramida słoneczna do podgrzewania wody

Podgrzewacz solarny Pyramida Sun przeznaczony jest do basenów naziemnych i podziemnych o pojemności do 6 m3. Dzięki kompaktowemu kształtowi i uzwojeniu wody w kształcie piramidy idealnie nadaje się do mniejszych ogrodów, w których nie ma miejsca na płaskie podgrzewacze solarne.

Cena w momencie recenzji: 380 zł

Pompa ciepła Premium 3500 do ogrzewania wody w basenie

Pompa ciepła Premium 3500 jest przeznaczona do ogrzewania wody w basenach o długości do 15 m3. Pompa zapewnia wydajne ogrzewanie wody nawet przy braku światła słonecznego. Zaletą jest łatwa obsługa i niskie koszty utrzymania. Pompa ta posiada funkcję odszraniania, wyświetlacz LED oraz łączność Bluetooth.

Cena w momencie recenzji: 2 779 zł

Elektryczna grzałka do basenów naziemnych

Podgrzewacz mocowany jest do stojaka ze stali nierdzewnej, który po zakotwiczeniu zapewnia stabilne położenie podgrzewacza. Korpus grzałki wykonany jest z tworzywa sztucznego odpornego na wysokie temperatury. Wkład grzewczy wykonany jest z TITANU. Termostat służy do regulacji temperatury w zakresie od +5°C do +40°C, a urządzenie jest zabezpieczone bezpiecznikiem termicznym

Cena w momencie recenzji: 1 453 zł

Podgrzewacz solarny Slim Flexi do basenów powierzchniowych

Smukły podgrzewacz solarny do basenów powierzchniowych nadający się zarówno do filtracji piaskowej jak i kasetowej. Panel słoneczny można umieścić na poziomym podłożu lub lekko pochylonym, z nachyleniem w kierunku południowym, aby jak najlepiej wykorzystać promienie słoneczne. Wymiary 1 sztuki w opakowaniu – Wysokość w cm: 22,23, Szerokość w cm: 17,15, Długość w cm: 31,75, Waga brutto w kg: 2,94. 3

Cena w momencie recenzji: 121 zł

Solarne lub wydajne ogrzewanie wody w basenie

Panel słoneczny Slim 180 absorbuje energię cieplną promieni słonecznych i przekazuje ją do wody przepływającej przez panel. Chłodna woda basenowa jest zasysana do kolektora słonecznego poprzez filtrację basenową, gdzie jest podgrzewana i zawracana do basenu. Slim Solar Panel można podłączyć zarówno do węży o średnicy 32 jak i 38 mm.

Cena w momencie recenzji: 450 zł

Praktyczny żagiel słoneczny do basenu ogrodowego

Wydłuż swój sezon pływacki z naszą solarną pokrywą basenową! Pokrywa słoneczna znajduje się bezpośrednio na powierzchni wody wewnątrz krawędzi basenu i dlatego może podnieść temperaturę wody w basenie nawet o 1 stopień Celsjusza w zależności od ilości bezpośredniego światła słonecznego.

Cena w momencie recenzji: 256 zł

Jak cieszyć się ciepłą wodą w basenie? Istnieje kilka możliwości podgrzewania wody w basenie. Pięknie ciepłą wodą można się delektować jak kawą, i to całkiem łatwo.

Ogrzewanie wody w basenie za pomocą energii słonecznej lub poprzez panel słoneczny. Solarne ogrzewanie wody basen oferuje łatwą obsługę, prosta instalacja. Panel słoneczny podłącza się do obwodu filtracji za filtracją piaskową. Przefiltrowana woda z filtracji przepływa przez podgrzewacz solarny, jest podgrzewana w kolektorze słonecznym i wraca ciepła do basenu. Zaletą jest wykorzystanie energii słonecznej, która jest darmowa. Inną opcją jest ogrzewanie elektryczne, które jest niedrogie, niezawodne i skutecznie podgrzewa wodę w basenie, zapewniając tym samym ciepłą wodę, a nawet dzięki temu można przedłużyć sezon pływacki. Jeśli chcesz cieszyć się pływaniem nawet wtedy, gdy nie świeci słońce, a pogoda nie sprzyja, możesz wybrać pompę do basenu grzewczego, która pozwoli Ci cieszyć się pływaniem nawet przez 7 miesięcy w roku.