Prysznice solarne

Prysznic solarny w mniejszym ogrodzie docenisz, gdy będziesz chciał się odświeżyć w gorące letnie dni, nawet jeśli masz basen. Dzięki prysznicowi solarnemu można zmyć wszystkie zabrudzenia przed wejściem do basenu i w ten sposób zachować jakość wody w basenie. Należy również podkreślić ekologiczne i przyjazne dla środowiska zalety pryszniców solarnych. Woda w zbiorniku wewnątrz korpusu prysznica ogrzewana jest wyłącznie przez promienie słoneczne i może osiągnąć temperaturę do 60°C. Dzięki temu prysznic solarny oszczędza energię potrzebną do podgrzania wody, a tym samym oszczędza pieniądze na niepotrzebne wydatki.

Prysznice solarne są dostępne w różnych wersjach i rozmiarach. Popularne prysznice solarne są zarówno przenośne, jak i montowane na stałe do podłoża. Prysznice przenośne są, co zrozumiałe, łatwiejsze w obsłudze i można je przenosić tam, gdzie słońce świeci najbardziej, ale mają znacznie mniejszą pojemność. Niektóre prysznice mogą mieć jeszcze dodatkowy kran na dole, który świetnie nadaje się do opłukania stóp z trawy.

Prysznic solarny Blue Rainbow o innowacyjnym wzornictwie

Prysznic solarny HANSCRAFT Blue Rainbow 2 ma wysokość 214 cm i jest wyposażony w kran nożny, co jest bardzo praktyczną rzeczą. Można wygodnie opłukać stopy, na przykład przed wejściem do basenu lub jacuzzi. Podgrzewanie wody w tym modelu jest również zapewnione dzięki czarnej powierzchni prysznica solarnego. Jest on również wyposażony w designerski srebrny pasek na środku, który docenią wymagający klienci

Cena w momencie recenzji: 668 zł

Ogrodowy prysznic słoneczny z głowicą ręczną

Fani basenów ogrodowych z pewnością od czasu do czasu szukają pryszniców ogrodowych. Jeśli jesteś jednym z nich i wciąż wahasz się, czy kupić prysznic, to wiedz, że teraz jest właściwy moment na jego zakup. Obecnie topowym produktem są energooszczędne prysznice solarne. Doskonałym przedstawicielem jest prysznic solarny Uno firmy Marimex.

Cena w momencie recenzji: 406 zł

Ogrodowy przenośny prysznic solarny o pojemności 35 litrów

Prysznic solarny jest wykonany z trwałego tworzywa sztucznego i posiada zbiornik o pojemności 35 litrów. Woda jest ogrzewana przez promieniowanie słoneczne w zbiorniku akumulacyjnym (korpusie). Podłączenie do instalacji wodnej jest bardzo proste, prysznic można podłączyć do standardowego węża ogrodowego za pomocą szybkozłącza.

Cena w momencie recenzji: 974 zł

Wyprzedaż Solarny prysznic ogrodowy 38 litrów

Prysznic solarny Hawaii 38 l to urządzenie, które umożliwia podgrzewanie wody w zbiorniku za pomocą energii słonecznej. To alternatywne ogrzewanie nie wiąże się z żadnymi kosztami finansowymi. Samonośna konstrukcja prysznica służy zarówno jako zbiornik na wodę, jak i kolektor słoneczny, który ogrzewa wodę dzięki działaniu promieni słonecznych

Cena w momencie recenzji: 631 zł

Prysznic słoneczny z regulowaną głowicą Chłodny 20 l

Dzięki prysznicowi solarnemu można ekologicznie i bezpłatnie uzyskać przyjemnie ciepłą wodę. Prysznic solarny jest napełniany wyłącznie zimną wodą w zbiorniku, który pochłania energię słoneczną i podgrzewa wodę do temperatury 50°C. Regulowana głowica prysznicowa.

Cena w momencie recenzji: 371 zł

Przyjazny dla środowiska prysznic solarny Hawaii Uno 38 l z długą głowicą

Czechy potrafią niesamowicie cieszyć się czasem spędzonym w ogrodzie. Oprócz pięknych roślin, kwiatów i produktów, tworzą idealną strefę relaksu w postaci zakątka przy basenie, gdzie można oddać się relaksowi i zabawie. Jeśli chcesz przenieść swój czas spędzony nad basenem na wyższy poziom i zapewnić sobie komfort i wygodę, to zdecydowanie nie wahaj się i zaopatrz się w ten wyjątkowy prysznic solarny.

Cena w momencie recenzji: 590 zł

Mały i tani prysznic solarny na zewnątrz Sunny style

Masz mały basen w swoim ogrodzie i marzysz o prysznicu w basenie, ale myślisz, że nie warto? W takim razie jesteś w błędzie, a ten niesamowity prysznic solarny w stylu Sunny z firmy Marimex jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Przed i po kąpieli w basenie docenisz przyjemnie ciepłą wodę, którą Ty i Twoja rodzina będziecie mogli się cieszyć dzięki zintegrowanemu zbiornikowi na wodę o pojemności 8 litrów

Czarny prysznic solarny Alu ze zbiornikiem o pojemności 40 l

Najlepsze orzeźwienie w letnie dni nawet dla tych, którzy nie mają własnego basenu w ogrodzie. Jest to również skuteczne rozwiązanie dla mieszkańców domków letniskowych, którzy potrzebują orzeźwienia po pracy lub prysznica.

Cena w momencie recenzji: 779 zł

Dyskontowany prysznic słoneczny 35 litrów HT4604 Hometrade

Dzięki prysznicowi solarnemu masz ciepłą wodę przy zerowych kosztach. Ogrzewanie wody bez prądu. Prysznic solarny posiada metalową podstawę, która gwarantuje stabilność. Okucia wykonane są z chromowanego metalu. Głowica prysznicowa jest łatwo regulowana i obraca się o 180 stopni.

Cena w momencie recenzji: 484 zł

Nowoczesny prysznic solarny o praktycznym wzornictwie

Jak cieszyć się orzeźwieniem w upalne dni, nawet jeśli nie masz miejsca na basen? Albo jak sprawić, aby woda w basenie była jeszcze czystsza? prysznice ogrodowe będą Ci do tego celu doskonale służyć. I to nie byle jaki prysznic. Ale solarny, czyli bardzo ekologiczny produkt, który docenisz z wielu powodów.

Cena w momencie recenzji: 668 zł

Prysznic solarny do basenu ogrodowego Fantasy Rain 34 l

Dzięki prysznicowi solarnemu otrzymujesz ekologicznie i bezpłatnie przyjemną ciepłą wodę. Prysznic solarny wypełniony jest tylko zimną wodą w zbiorniku, który absorbuje energię słoneczną i podgrzewa wodę do temperatury 50°C.

Cena w momencie recenzji: 521 zł

Hometrade Prysznic słoneczny 20 litrów do ogrodowego basenu naziemnego

Czyżby największym relaksem był dla Ciebie czas spędzony we własnym ogrodzie, na tarasie, nad basenem? Wtedy od doskonałości może Cię dzielić prysznic ogrodowy. Jeśli tak jest w istocie, można temu łatwo i szybko zaradzić. Ten doskonały prysznic solarny firmy Hometrade ma zbiornik na wodę o pojemności 20 litrów.

Cena w momencie recenzji: 417 zł

Solarny prysznic ogrodowy z długą głowicą 38 L

Prysznic solarny Hawaii Uno 38L to urządzenie, które pozwala na podgrzewanie wody w zbiorniku za pomocą ogrzewania słonecznego. To alternatywne ogrzewanie nie pociąga za sobą żadnych kosztów finansowych. Samonośna konstrukcja prysznica służy zarówno jako zbiornik na wodę, jak i kolektor słoneczny, który ogrzewa wodę dzięki działaniu promieni słonecznych. Samodzielnie ustalasz temperaturę wody dzięki dźwigniowemu kranowi z regulacją ciepłej/zimnej wody.

Cena w momencie recenzji: 547 zł

Praktyczny prysznic solarny w kolorze czarnym

Solarny prysznic Hawaii Alu 40l | czarny. Prysznic solarny to urządzenie, które pozwala na podgrzewanie wody w zbiorniku za pomocą ogrzewania słonecznego. To alternatywne ogrzewanie nie pociąga za sobą żadnych kosztów finansowych. Samonośna konstrukcja prysznica służy zarówno jako zbiornik na wodę, jak i kolektor słoneczny, który ogrzewa wodę dzięki działaniu promieni słonecznych. Samodzielnie ustalasz temperaturę wody dzięki dźwigniowemu kranowi z regulacją ciepłej/zimnej wody.

Cena w momencie recenzji: 764 zł

Marimex Sun prysznic solarny

Prysznic zewnętrzny przeznaczony jest do użytku zewnętrznego z możliwością podgrzewania wewnętrznej objętości wody 8 litrów za pomocą ekologicznego źródła ogrzewania – energii słonecznej. W przypadku kąpieli pod prysznicem, prysznic ogrodowy musi być zawsze podłączony do sieci wodociągowej. Jeśli nie jest podłączony, nie jest możliwe korzystanie z prysznica. Przy odłączonym prysznicu i zamkniętym zaworze nie ma wycieku wody.

Cena w momencie recenzji: 345 zł

Prysznic solarny Marimex UNO 20 l

Prysznic zewnętrzny UNO jest przeznaczony do użytku zewnętrznego, aby zapewnić całkowicie darmowe ogrzewanie wody przy użyciu ekologicznego źródła ogrzewania – energii słonecznej, gdzie jego korpus służy również jako kolektor słoneczny

Cena w momencie recenzji: 462 zł

BASEN WIELKI o konstrukcji drewnianej 4,0 x 1,19m

Zestaw basenowy GRE Nature Wood Vanille 2 4,0 x 1,19m z filtracją piaskową 4m3/h zachwyca nowoczesnym designem i precyzyjnym wykonaniem. Drewniany zestaw basenowy wykonany we Francji będzie ozdobą Twojego ogrodu i będziesz mógł cieszyć się w nim prawdziwym relaksem. Basen składa się z drewnianych klocków o grubości 4,6 cm, które pasują do siebie.

Cena w momencie recenzji: 10 506 zł

Prysznic słoneczny Speedshower o pojemności 20l

Energia słoneczna jest jednym z przyjemnych osiągnięć współczesności i można ją łatwo wykorzystać w ogrodzie, na przykład do ogrzewania wody. Dzięki prysznicowi słonecznemu możesz jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie lato w basenie lub w domku letniskowym. Ciepła woda będzie dostępna bez dodatkowych kosztów, co z pewnością ucieszy gości.

Cena w momencie recenzji: 612 zł

Prysznice ogrodowe i solarne

Jak orzeźwić się w ciepłe dni, nawet jeśli nie masz basenu? Jak zapewnić sobie mycie i spłukiwanie w ogrodzie, w którym są tylko kwietniki, nie wracając do domu z brudem na rękach i stopach? Jak utrzymać dłużej czystą wodę w basenie? Rozwiązaniem jest prysznic solarny.

Cena w momencie recenzji: 432 zł

Design Solar Shower 23 litry z regulowaną głowicą

Lubisz nowoczesne rzeczy, lubisz się nimi otaczać, zarówno w swoim domu, jak i w ogrodzie? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię ten naprawdę wyjątkowy projekt prysznica solarnego od Hometrade. Pasuje zarówno do basenu, jak i do ogrodu czy domku letniskowego.

Cena w momencie recenzji: 3285 zł