Prysznice ogrodowe i solarne

Prysznic solarny Hawaii w nowoczesnym wzornictwie

Jak orzeźwić się w ciepłe dni, nawet jeśli nie masz basenu? Jak sprawić i utrzymać jeszcze większą czystość wody w basenie? Wystarczy zaopatrzyć się w ten prysznic słoneczny. To także źródło ciepłej wody i to zupełnie za darmo. Może służyć wszędzie na zewnątrz, równie dobrze sprawdzi się przy basenie.

Cena w momencie recenzji: 482 zł

ASTRALPOOL Prysznic ze stali nierdzewnej do basenu ogrodowego

Prysznic basenowy wykonany jest ze stali nierdzewnej. Średnica 43mm. Dostarczane z plastikową kotwicą. Wysokość zraszacza od ziemi 2,00m.

Cena w momencie recenzji: 1 272 zł

Drewniany prysznic w basenie Stilista Cascata

Jeśli podzielasz opinię, że nie ma to jak wysokiej jakości drewniane meble, to z pewnością spodoba Ci się ten elegancki prysznic ogrodowy Stilista Cascata. Doskonale sprawdzi się na basenie, w domku letniskowym lub w ogrodzie, i to nie tylko w gorące letnie dni. prysznice ogrodowe o zachwycającym wzornictwie zapewnią zarówno opłukanie przed, jak i po pobycie w basenie, a może orzeźwienie po pracy w ogrodzie.

Cena w momencie recenzji: 876 zł

Prysznic solarny Blue Rainbow o innowacyjnym wzornictwie

Prysznic solarny HANSCRAFT Blue Rainbow 2 ma wysokość 214 cm i jest wyposażony w kran nożny, co jest bardzo praktyczną rzeczą. Można wygodnie opłukać stopy, na przykład przed wejściem do basenu lub jacuzzi. Podgrzewanie wody w tym modelu jest również zapewnione dzięki czarnej powierzchni prysznica solarnego. Jest on również wyposażony w designerski srebrny pasek na środku, który docenią wymagający klienci

Cena w momencie recenzji: 668 zł

Ogrodowy prysznic słoneczny z głowicą ręczną

Fani basenów ogrodowych z pewnością od czasu do czasu szukają pryszniców ogrodowych. Jeśli jesteś jednym z nich i wciąż wahasz się, czy kupić prysznic, to wiedz, że teraz jest właściwy moment na jego zakup. Obecnie topowym produktem są energooszczędne prysznice solarne. Doskonałym przedstawicielem jest prysznic solarny Uno.

Cena w momencie recenzji: 406 zł

Prysznic ogrodowy ze stali nierdzewnej

Głowica prysznicowa ze stali nierdzewnej. Wielofunkcyjny panel prysznicowy ma stylowe wzornictwo i jest doskonałym dodatkiem do ogrodu i tarasu.

Cena w momencie recenzji: 1 105 zł

Ogrodowy przenośny prysznic solarny o pojemności 35 litrów

Prysznic solarny jest wykonany z trwałego tworzywa sztucznego i posiada zbiornik o pojemności 35 litrów. Woda jest ogrzewana przez promieniowanie słoneczne w zbiorniku akumulacyjnym (korpusie). Podłączenie do instalacji wodnej jest bardzo proste, prysznic można podłączyć do standardowego węża ogrodowego za pomocą szybkozłącza.

Cena w momencie recenzji: 974 zł

Wyprzedaż Solarny prysznic ogrodowy 38 litrów

Prysznic solarny Hawaii 38 l to urządzenie, które umożliwia podgrzewanie wody w zbiorniku za pomocą energii słonecznej. To alternatywne ogrzewanie nie wiąże się z żadnymi kosztami finansowymi. Samonośna konstrukcja prysznica służy zarówno jako zbiornik na wodę, jak i kolektor słoneczny, który ogrzewa wodę dzięki działaniu promieni słonecznych

Cena w momencie recenzji: 631 zł

Prysznic słoneczny z regulowaną głowicą Chłodny 20 l

Dzięki prysznicowi solarnemu można ekologicznie i bezpłatnie uzyskać przyjemnie ciepłą wodę. Prysznic solarny jest napełniany wyłącznie zimną wodą w zbiorniku, który pochłania energię słoneczną i podgrzewa wodę do temperatury 50°C. Regulowana głowica prysznicowa.

Cena w momencie recenzji: 371 zł

Ogrodowy prysznic solarny z 20 litrowym zbiornikiem

Zadbaj o ciepły prysznic przy basenie lub w ogrodzie pod tym praktycznym solarnym prysznicem basenowym! Posiada zbiornik o pojemności 20 litrów i wykorzystuje energię słoneczną do podgrzewania wody. Ponieważ nie potrzebuje żadnego systemu podgrzewania wody, ten prysznic solarny jest energooszczędny i przyjazny dla środowiska.

Cena w momencie recenzji: 689 zł

Przyjazny dla środowiska prysznic solarny Hawaii Uno 38 l z długą głowicą

Czechy potrafią niesamowicie cieszyć się czasem spędzonym w ogrodzie. Oprócz pięknych roślin, kwiatów i produktów, tworzą idealną strefę relaksu w postaci zakątka przy basenie, gdzie można oddać się relaksowi i zabawie. Jeśli chcesz przenieść swój czas spędzony nad basenem na wyższy poziom i zapewnić sobie komfort i wygodę, to zdecydowanie nie wahaj się i zaopatrz się w ten wyjątkowy prysznic solarny.

Cena w momencie recenzji: 590 zł

Ogrodowy prysznic solarny 38 litrów z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV

Jeśli rozważasz zakup prysznica ogrodowego do swojego basenu lub ogrodu dla letniego orzeźwienia po ciężkim dniu w pracy lub po skoszeniu trawnika, to pamiętaj, aby wybrać starannie. W przypadku pryszniców solarnych dużą zaletą jest podgrzewanie wody bez użycia prądu. Promienie słoneczne załatwią sprawę taniej, a Ty będziesz w pełni usatysfakcjonowany.

Cena w momencie recenzji: 607 zł

Prysznic ogrodowy z praktycznym brodzikiem z WPC

Jak umilić sobie gorące letnie dni? Chcesz się odświeżyć, ale nie masz miejsca na zakup basenu? Nie chcesz zostawiać ogrodu spoconego i brudnego? Jak utrzymać wodę w basenie w czystości przez jak najdłuższy czas?

Cena w momencie recenzji: 986 zł

Zewnętrzny prysznic słoneczny UNO 20 l

Prysznic zewnętrzny UNO przeznaczony jest do użytku zewnętrznego w celu zapewnienia ogrzewania wody całkowicie za darmo przy użyciu ekologicznego źródła ogrzewania – energii słonecznej, gdzie jego korpus służy również jako kolektor słoneczny. Może pomieścić do 22 l wody. W przypadku kąpieli pod prysznicem, prysznic ogrodowy musi być nadal podłączony do sieci wodociągowej.

Cena w momencie recenzji: 482 zł

Mały i tani prysznic solarny na zewnątrz Sunny style

Masz mały basen w swoim ogrodzie i marzysz o prysznicu w basenie, ale myślisz, że nie warto? W takim razie jesteś w błędzie, a ten niesamowity prysznic solarny w stylu Sunny jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Przed i po kąpieli w basenie docenisz przyjemnie ciepłą wodę, którą Ty i Twoja rodzina będziecie mogli się cieszyć dzięki zintegrowanemu zbiornikowi na wodę o pojemności 8 litrów

Czarny prysznic solarny Alu ze zbiornikiem o pojemności 40 l

Najlepsze orzeźwienie w letnie dni nawet dla tych, którzy nie mają własnego basenu w ogrodzie. Jest to również skuteczne rozwiązanie dla mieszkańców domków letniskowych, którzy potrzebują orzeźwienia po pracy lub prysznica.

Cena w momencie recenzji: 779 zł

Dyskontowany prysznic słoneczny 35 litrów HT4604 Hometrade

Dzięki prysznicowi solarnemu masz ciepłą wodę przy zerowych kosztach. Ogrzewanie wody bez prądu. Prysznic solarny posiada metalową podstawę, która gwarantuje stabilność. Okucia wykonane są z chromowanego metalu. Głowica prysznicowa jest łatwo regulowana i obraca się o 180 stopni.

Cena w momencie recenzji: 484 zł

Nowoczesny prysznic solarny o praktycznym wzornictwie

Jak cieszyć się orzeźwieniem w upalne dni, nawet jeśli nie masz miejsca na basen? Albo jak sprawić, aby woda w basenie była jeszcze czystsza? prysznice ogrodowe będą Ci do tego celu doskonale służyć. I to nie byle jaki prysznic. Ale solarny, czyli bardzo ekologiczny produkt, który docenisz z wielu powodów.

Cena w momencie recenzji: 668 zł

Prysznic solarny do basenu ogrodowego Fantasy Rain 34 l

Dzięki prysznicowi solarnemu otrzymujesz ekologicznie i bezpłatnie przyjemną ciepłą wodę. Prysznic solarny wypełniony jest tylko zimną wodą w zbiorniku, który absorbuje energię słoneczną i podgrzewa wodę do temperatury 50°C.

Cena w momencie recenzji: 521 zł

Hometrade Prysznic słoneczny 20 litrów do ogrodowego basenu naziemnego

Czyżby największym relaksem był dla Ciebie czas spędzony we własnym ogrodzie, na tarasie, nad basenem? Wtedy od doskonałości może Cię dzielić prysznic ogrodowy. Jeśli tak jest w istocie, można temu łatwo i szybko zaradzić. Ten doskonały prysznic solarny firmy Hometrade ma zbiornik na wodę o pojemności 20 litrów.

Cena w momencie recenzji: 417 zł

Solarny prysznic ogrodowy z długą głowicą 38 L

Prysznic solarny Hawaii Uno 38L to urządzenie, które pozwala na podgrzewanie wody w zbiorniku za pomocą ogrzewania słonecznego. To alternatywne ogrzewanie nie pociąga za sobą żadnych kosztów finansowych. Samonośna konstrukcja prysznica służy zarówno jako zbiornik na wodę, jak i kolektor słoneczny, który ogrzewa wodę dzięki działaniu promieni słonecznych. Samodzielnie ustalasz temperaturę wody dzięki dźwigniowemu kranowi z regulacją ciepłej/zimnej wody.

Cena w momencie recenzji: 547 zł

Praktyczny prysznic solarny w kolorze czarnym

Solarny prysznic Hawaii Alu 40l | czarny. Prysznic solarny to urządzenie, które pozwala na podgrzewanie wody w zbiorniku za pomocą ogrzewania słonecznego. To alternatywne ogrzewanie nie pociąga za sobą żadnych kosztów finansowych. Samonośna konstrukcja prysznica służy zarówno jako zbiornik na wodę, jak i kolektor słoneczny, który ogrzewa wodę dzięki działaniu promieni słonecznych. Samodzielnie ustalasz temperaturę wody dzięki dźwigniowemu kranowi z regulacją ciepłej/zimnej wody.

Cena w momencie recenzji: 764 zł

Sun prysznic solarny

Prysznic zewnętrzny przeznaczony jest do użytku zewnętrznego z możliwością podgrzewania wewnętrznej objętości wody 8 litrów za pomocą ekologicznego źródła ogrzewania – energii słonecznej. W przypadku kąpieli pod prysznicem, prysznic ogrodowy musi być zawsze podłączony do sieci wodociągowej. Jeśli nie jest podłączony, nie jest możliwe korzystanie z prysznica. Przy odłączonym prysznicu i zamkniętym zaworze nie ma wycieku wody.

Cena w momencie recenzji: 345 zł

Prysznic solarny UNO 20 l

Prysznic zewnętrzny UNO jest przeznaczony do użytku zewnętrznego, aby zapewnić całkowicie darmowe ogrzewanie wody przy użyciu ekologicznego źródła ogrzewania – energii słonecznej, gdzie jego korpus służy również jako kolektor słoneczny

Cena w momencie recenzji: 462 zł

1 2

Prysznic ogrodowy lub solarny jest niezbędny w każdym basenie zewnętrznym lub pływackim. To świetny pomocnik, dzięki któremu można szybko opłukać się przed wejściem do basenu i zmyć wszelkie zanieczyszczenia, które w przeciwnym razie mogłyby spowodować zepsucie i zanieczyszczenie wody. Niektóre prysznice ogrodowe są nawet przeznaczone do płukania stóp, z czego z pewnością skorzystasz, jeśli latem chodzisz boso.

Są one również korzystne, ponieważ są bardzo tanim i przyjaznym dla środowiska źródłem ciepłej wody użytkowej. I chociaż ciało prysznica solarnego zawiera różnej wielkości zbiornik w zależności od producenta, to podczas użytkowania musi być podłączone do sieci wodociągowej. Niektóre prysznice umożliwiają również mieszanie wody do temperatury, jakiej potrzebujesz. Dzięki temu nie tylko się nie poparzysz, ale też nie zaskoczy Cię lodowata woda. Do letniego orzeźwienia zamiast basenu można wykorzystać także prysznice ogrodowe i solarne. Wyrafinowany i nowoczesny design pasuje natychmiast do środowiska zewnętrznego.