Prysznice ogrodowe i solarne

Przyjazny dla środowiska prysznic solarny Hawaii Uno 38 l z długą głowicą

Czechy potrafią niesamowicie cieszyć się czasem spędzonym w ogrodzie. Oprócz pięknych roślin, kwiatów i produktów, tworzą idealną strefę relaksu w postaci zakątka przy basenie, gdzie można oddać się relaksowi i zabawie. Jeśli chcesz przenieść swój czas spędzony nad basenem na wyższy poziom i zapewnić sobie komfort i wygodę, to zdecydowanie nie wahaj się i zaopatrz się w ten wyjątkowy prysznic solarny.

Cena w momencie recenzji: 590 zł

Ogrodowy prysznic solarny 38 litrów z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV

Jeśli rozważasz zakup prysznica ogrodowego do swojego basenu lub ogrodu dla letniego orzeźwienia po ciężkim dniu w pracy lub po skoszeniu trawnika, to pamiętaj, aby wybrać starannie. W przypadku pryszniców solarnych dużą zaletą jest podgrzewanie wody bez użycia prądu. Promienie słoneczne załatwią sprawę taniej, a Ty będziesz w pełni usatysfakcjonowany.

Cena w momencie recenzji: 607 zł

Dyskontowany prysznic słoneczny 35 litrów HT4604 Hometrade

Dzięki prysznicowi solarnemu masz ciepłą wodę przy zerowych kosztach. Ogrzewanie wody bez prądu. Prysznic solarny posiada metalową podstawę, która gwarantuje stabilność. Okucia wykonane są z chromowanego metalu. Głowica prysznicowa jest łatwo regulowana i obraca się o 180 stopni.

Cena w momencie recenzji: 484 zł

Prysznic solarny do basenu ogrodowego Fantasy Rain 34 l

Dzięki prysznicowi solarnemu otrzymujesz ekologicznie i bezpłatnie przyjemną ciepłą wodę. Prysznic solarny wypełniony jest tylko zimną wodą w zbiorniku, który absorbuje energię słoneczną i podgrzewa wodę do temperatury 50°C.

Cena w momencie recenzji: 521 zł

Solarny prysznic ogrodowy z długą głowicą 38 L

Prysznic solarny Hawaii Uno 38L to urządzenie, które pozwala na podgrzewanie wody w zbiorniku za pomocą ogrzewania słonecznego. To alternatywne ogrzewanie nie pociąga za sobą żadnych kosztów finansowych. Samonośna konstrukcja prysznica służy zarówno jako zbiornik na wodę, jak i kolektor słoneczny, który ogrzewa wodę dzięki działaniu promieni słonecznych. Samodzielnie ustalasz temperaturę wody dzięki dźwigniowemu kranowi z regulacją ciepłej/zimnej wody.

Cena w momencie recenzji: 547 zł

Praktyczny prysznic solarny w kolorze czarnym

Solarny prysznic Hawaii Alu 40l | czarny. Prysznic solarny to urządzenie, które pozwala na podgrzewanie wody w zbiorniku za pomocą ogrzewania słonecznego. To alternatywne ogrzewanie nie pociąga za sobą żadnych kosztów finansowych. Samonośna konstrukcja prysznica służy zarówno jako zbiornik na wodę, jak i kolektor słoneczny, który ogrzewa wodę dzięki działaniu promieni słonecznych. Samodzielnie ustalasz temperaturę wody dzięki dźwigniowemu kranowi z regulacją ciepłej/zimnej wody.

Cena w momencie recenzji: 764 zł

Marimex Sun prysznic solarny

Prysznic zewnętrzny przeznaczony jest do użytku zewnętrznego z możliwością podgrzewania wewnętrznej objętości wody 8 litrów za pomocą ekologicznego źródła ogrzewania – energii słonecznej. W przypadku kąpieli pod prysznicem, prysznic ogrodowy musi być zawsze podłączony do sieci wodociągowej. Jeśli nie jest podłączony, nie jest możliwe korzystanie z prysznica. Przy odłączonym prysznicu i zamkniętym zaworze nie ma wycieku wody.

Cena w momencie recenzji: 345 zł

Prysznic basenowy z zimną wodą z wężem zraszającym

Prysznic do rąk z kranem do płukania stóp. Prysznic basenowy wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304. Średnica korpusu 43mm. Dostarczane z plastikowymi kotwami. Wysokość stoiska 1,05m.

Cena w momencie recenzji: 1 507 zł

Prysznic solarny Hawaii Fantasy Rain 35 L z dużym zbiornikiem

Prysznic wyposażony jest w baterię z dźwignią, która pozwala na łatwą regulację temperatury wody. Nie ma nic prostszego niż umieszczenie prysznica w nasłonecznionym miejscu, gdzie ekologiczna energia będzie już robić swoje. Prysznic solarny to niezwykle praktyczny gadżet, który doceni cała rodzina.

Cena w momencie recenzji: 503 zł

Luksusowy drewniany prysznic rattanowy do ogrodu Dekorhome

Zdobądź nasz prysznic ogrodowy z polirattanu i ciesz się orzeźwiającym prysznicem na świeżym powietrzu bezpośrednio w swoim ogrodzie.

Cena w momencie recenzji: 965 zł

Prysznice ogrodowe i solarne

Jak orzeźwić się w ciepłe dni, nawet jeśli nie masz basenu? Jak zapewnić sobie mycie i spłukiwanie w ogrodzie, w którym są tylko kwietniki, nie wracając do domu z brudem na rękach i stopach? Jak utrzymać dłużej czystą wodę w basenie? Rozwiązaniem jest prysznic solarny.

Cena w momencie recenzji: 432 zł

Design Solar Shower 23 litry z regulowaną głowicą

Lubisz nowoczesne rzeczy, lubisz się nimi otaczać, zarówno w swoim domu, jak i w ogrodzie? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię ten naprawdę wyjątkowy projekt prysznica solarnego od Hometrade. Pasuje zarówno do basenu, jak i do ogrodu czy domku letniskowego.

Cena w momencie recenzji: 3285 zł

Prysznic ogrodowy lub solarny jest niezbędny w każdym basenie zewnętrznym lub pływackim. To świetny pomocnik, dzięki któremu można szybko opłukać się przed wejściem do basenu i zmyć wszelkie zanieczyszczenia, które w przeciwnym razie mogłyby spowodować zepsucie i zanieczyszczenie wody. Niektóre prysznice ogrodowe są nawet przeznaczone do płukania stóp, z czego z pewnością skorzystasz, jeśli latem chodzisz boso.

Są one również korzystne, ponieważ są bardzo tanim i przyjaznym dla środowiska źródłem ciepłej wody użytkowej. I chociaż ciało prysznica solarnego zawiera różnej wielkości zbiornik w zależności od producenta, to podczas użytkowania musi być podłączone do sieci wodociągowej. Niektóre prysznice umożliwiają również mieszanie wody do temperatury, jakiej potrzebujesz. Dzięki temu nie tylko się nie poparzysz, ale też nie zaskoczy Cię lodowata woda. Do letniego orzeźwienia zamiast basenu można wykorzystać także prysznice ogrodowe i solarne. Wyrafinowany i nowoczesny design pasuje natychmiast do środowiska zewnętrznego.