Prysznice ogrodowe i solarne

Luksusowy drewniany prysznic rattanowy do ogrodu Dekorhome

Zdobądź nasz prysznic ogrodowy z polirattanu i ciesz się orzeźwiającym prysznicem na świeżym powietrzu bezpośrednio w swoim ogrodzie.

Cena w momencie recenzji: 965 zł

Prysznice ogrodowe i solarne

Jak orzeźwić się w ciepłe dni, nawet jeśli nie masz basenu? Jak zapewnić sobie mycie i spłukiwanie w ogrodzie, w którym są tylko kwietniki, nie wracając do domu z brudem na rękach i stopach? Jak utrzymać dłużej czystą wodę w basenie? Rozwiązaniem jest prysznic solarny.

Cena w momencie recenzji: 432 zł

Design Solar Shower 23 litry z regulowaną głowicą

Lubisz nowoczesne rzeczy, lubisz się nimi otaczać, zarówno w swoim domu, jak i w ogrodzie? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię ten naprawdę wyjątkowy projekt prysznica solarnego od Hometrade. Pasuje zarówno do basenu, jak i do ogrodu czy domku letniskowego.

Cena w momencie recenzji: 3285 zł

Prysznic solarny do basenu ogrodowego Fantasy Rain 34 l

Dzięki prysznicowi solarnemu otrzymujesz ekologicznie i bezpłatnie przyjemną ciepłą wodę. Prysznic solarny wypełniony jest tylko zimną wodą w zbiorniku, który absorbuje energię słoneczną i podgrzewa wodę do temperatury 50°C.

Cena w momencie recenzji: 521 zł

Prysznic ogrodowy lub solarny jest niezbędny w każdym basenie zewnętrznym lub pływackim. To świetny pomocnik, dzięki któremu można szybko opłukać się przed wejściem do basenu i zmyć wszelkie zanieczyszczenia, które w przeciwnym razie mogłyby spowodować zepsucie i zanieczyszczenie wody. Niektóre prysznice ogrodowe są nawet przeznaczone do płukania stóp, z czego z pewnością skorzystasz, jeśli latem chodzisz boso.

Są one również korzystne, ponieważ są bardzo tanim i przyjaznym dla środowiska źródłem ciepłej wody użytkowej. I chociaż ciało prysznica solarnego zawiera różnej wielkości zbiornik w zależności od producenta, to podczas użytkowania musi być podłączone do sieci wodociągowej. Niektóre prysznice umożliwiają również mieszanie wody do temperatury, jakiej potrzebujesz. Dzięki temu nie tylko się nie poparzysz, ale też nie zaskoczy Cię lodowata woda. Do letniego orzeźwienia zamiast basenu można wykorzystać także prysznice ogrodowe i solarne. Wyrafinowany i nowoczesny design pasuje natychmiast do środowiska zewnętrznego.