Baseny zagłębione

Basen owalny Orlando z litą ścianą

Owalny basen Orlando Premium jest jednym z najbardziej popularnych. Dzięki swojemu kształtowi, basen owalny zapewnia wystarczającą długość lustra wody, pozostawiając jednocześnie wystarczająco dużo miejsca po bokach na przyjemny kącik wypoczynkowy, wyposażony na przykład w meble ogrodowe i parasol.

Cena w momencie recenzji: 4 686 zł

Basen okrągły do częściowego lub całkowitego zagłębienia

Czy masz więcej miejsca w swoim ogrodzie, domku lub gdziekolwiek na własnej posesji? Chcesz pływać i cieszyć się maksymalnym komfortem? W takim razie ten model basenu ogrodowego przypadnie Ci do gustu.

Cena w momencie recenzji: 6 372 zł

Basen okrągły INET Milan do częściowego lub pełnego wpuszczenia

Basen okrągły INET Milan do częściowego lub pełnego zagłębienia. Basen MILANO można scharakteryzować jako praktyczny, dobrze wykonany, bardzo trwały basen z łatwym montażem i w bardzo przystępnej cenie. Basen może stać swobodnie w ogrodzie lub może być częściowo lub całkowicie zagłębiony w ziemi.

Cena w momencie recenzji: 4 149 zł

Owalny basen zatopiony Toscana

Jak cieszyć się latem w pełni i bez ograniczeń? Kupując ten basen macie Państwo gwarancję doskonałego orzeźwienia, pływania, a dla dzieci niekończącą się zabawę. Inwestycja, która nie tylko się opłaca, ale zwraca się wielokrotnie. Tutaj basen wnękowy w przystępnej opcji finansowej.

Cena w momencie recenzji: 6111 zł

Basen Orlando z możliwością zagłębienia z filtracją

Podjęliście Państwo decyzję o zakupie basenu? Nie wiesz, który wybrać i co zrobić? To proste. Postaw na jakość. Wybierz ten typ basenu naziemnego. Basen okrągły wraz z akcesoriami zapewni bezpieczne i bezproblemowe pływanie oraz korzystanie z wodnych rozrywek o każdej porze w ciepłe słoneczne dni.

Cena w momencie recenzji: 2 012 zł

Basen owalny do częściowego lub całkowitego zagłębienia

Cranpool Sun Remo 5,4 x 3,6 x 1,32m. Baseny Cranpool Sun Remo to wysokiej jakości baseny o długiej żywotności, przeznaczone do montażu powierzchniowego lub do częściowej lub całkowitej instalacji w ziemi. Ściana basenu wykonana jest z blachy ocynkowanej ogniowo o grubości 0,5 mm i pomalowana na biało.

Cena w momencie recenzji: 8 316 zł

Baseny zagłębione wyglądają luksusowo, dominują w każdym ogrodzie i przynoszą komfort użytkowania. Zaletą jest to, że jest to typ całoroczny, więc nie ma potrzeby czyszczenia i przechowywania w zimie. Istnieją dwie alternatywy: basen całkowicie zatopiony lub półpodłogowy.

Basenyzagłębioneoferują doskonałe orzeźwienie, przyjemny relaks i radość z przebywania w wodzie w zaciszu własnej posesji. Ten rodzaj basenu ogrodowego jest mniej narażony na działanie czynników atmosferycznych i oferuje dłuższą żywotność. Nie przeszkadzają w żaden sposób w ogrodzie, ale pięknie komponują się z otoczeniem. W przypadku większego basenu można pływać i robić coś więcej dla swojego zdrowia, co pozwala również większej liczbie osób przebywać w wodzie, kiedy to cała rodzina może cieszyć się wodną zabawą. Zaletą częściowo zatopionego basenu jest to, że nadaje się on również na trudny teren, gdzie jest tak eleganckim rozwiązaniem. Wszystko można bowiem skutecznie rozwiązać pogłębiając jedną stronę. Możesz wybierać spośród różnych kształtów, klasycznych lub nietypowych.