Baseny zagłębione

Basen okrągły do częściowego lub całkowitego zagłębienia

Czy masz więcej miejsca w swoim ogrodzie, domku lub gdziekolwiek na własnej posesji? Chcesz pływać i cieszyć się maksymalnym komfortem? W takim razie ten model basenu ogrodowego przypadnie Ci do gustu.

Cena w momencie recenzji: 6372 zł

Basen owalny do częściowego lub całkowitego zagłębienia

Cranpool Sun Remo 5,4 x 3,6 x 1,32m. Baseny Cranpool Sun Remo to wysokiej jakości baseny o długiej żywotności, przeznaczone do montażu powierzchniowego lub do częściowej lub całkowitej instalacji w ziemi. Ściana basenu wykonana jest z blachy ocynkowanej ogniowo o grubości 0,5 mm i pomalowana na biało.

Cena w momencie recenzji: 8316 zł

Baseny zagłębione wyglądają luksusowo, dominują w każdym ogrodzie i przynoszą komfort użytkowania. Zaletą jest to, że jest to typ całoroczny, więc nie ma potrzeby czyszczenia i przechowywania w zimie. Istnieją dwie alternatywy: basen całkowicie zatopiony lub półpodłogowy.

Basenyzagłębioneoferują doskonałe orzeźwienie, przyjemny relaks i radość z przebywania w wodzie w zaciszu własnej posesji. Ten rodzaj basenu ogrodowego jest mniej narażony na działanie czynników atmosferycznych i oferuje dłuższą żywotność. Nie przeszkadzają w żaden sposób w ogrodzie, ale pięknie komponują się z otoczeniem. W przypadku większego basenu można pływać i robić coś więcej dla swojego zdrowia, co pozwala również większej liczbie osób przebywać w wodzie, kiedy to cała rodzina może cieszyć się wodną zabawą. Zaletą częściowo zatopionego basenu jest to, że nadaje się on również na trudny teren, gdzie jest tak eleganckim rozwiązaniem. Wszystko można bowiem skutecznie rozwiązać pogłębiając jedną stronę. Możesz wybierać spośród różnych kształtów, klasycznych lub nietypowych.